Přejít na výpis diskuzí

Jana Hlaváčová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nevím

    Vážená paní Hlaváčová.

    Rozhodně patříte a budete i nadále patřit k mým nejobdivovanějším herečkám. Nemůžete si na mne pamatovat, ale před rokem 1983, v době rekonstrukce Národního divadla jsme se párkrát potkali. Pracoval jsem u Hutních montáží Ostrava a možnosti setkat se s Vámi, panem Filipovským, Kemrem, paní Medřickou, panem Lukavským a mnoha dalšími si dodnes vážím.
    Možná i proto mně teď zaskočilo to, že jsem Vás viděl v prvním díle toho nešťastného seriálu. Je to můj subjektivní názor a nikoho o něm nechci přesvědčit,, ale z mého pohledu je to příšerná sračka. Vím určitě, že žádný další díl neuvidím, i když jinak bych Vás viděl hodně rád.
  • quickly

    Vše nejlepší!

    Hodně štěstí a zdraví ke krásnému věku 72 let:-)Skvělá herečka! *1*
  • Narozeniny

    Milá paní Jano
    Přání k Vaším dnešním narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • ¨rodina

    Dobrý den Paní Hlaváčová. Já bych se chzěl zeptat, doufám že si to nebudete brát osobně, jestli k vám do rodiny patřil pan Hlaváč Ludvík, který měl bratra a ten žil na Slovensku. Budu moc vděčný za vaši odpověd klidně i pomocí e-mailu. Děkuji Michal *4*
    • hudy

      Re: Rodina

      Paní Hlaváčová sem nechodí, doporučuji ti napsat jí do Vinohradského divadla, Praha 2, nám. Míru - tam jí dopis určitě předají.
      hudy
  • libeňské gymnázium

    Omlouvám se (než mě někdo předběhne s výtkou) za mluvnickou chybu ve své předchozím příspěvku. Uvědomil jsem si ji po odeslání. Mělo být: Tutéž profesorku...(4.pád). Touž... je tvar 7.pádu.
  • libeň.gymnázium

    Při sledování televiz.pořadu Neobyčejné životy: Jana Hlaváčová mne zaujala zmínka o pí.prof.Mojžíšové, která učila J.Hlaváčovou matematiku. Touž pí.profesorku jsme měli jako třídní, a na matematiku a fyziku, ale maturovali jsme v r.1952, tj. v roce, kdy pí.Hlaváčová teprve na gymnázium nastoupila jako studentka. Vidět a slyšet něco, co člověk zná a pamatuje, potěší.
  • bohunkam

    ...

    I já se skláním před touto výjimečnou dámou, báječnou herečkou a nepochybně báječnou osobností. Jsem velice šťastná, že mi bylo dopřáno zažít její úžasný divadelní výkon... Ani mně se nechce uvěřit, že číslo, ukazující věk paní Hlaváčové, je pravdivé...Kéž bych jednou, pokud se takového věku dožiji, byla alespoň z poloviny tak noblesní, vitální a plná života, jako je paní Hlaváčová...
  • hudy

    Přání

    Také přeji k dnešním narozeninám vše nejlepší, pevné zdraví a ještě mnoho hezkých rolí! *4*
  • Narozeniny.

    Vše nej k narozeninám přeje Kamil *4* *4* *4*
  • neznáte ji

    Víte, kolik si tato herečka říká za honorář ? Kdybyste to věděli a znali ji, určitě byste ji takto slepě neobdivovali.
    • hudy

      Re: neznáte ji

      A ty to víš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit