Přejít na výpis diskuzí

Jana Janěková ml.

OSOBNOST 7.1.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hodně nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví kamarád Filda Koníček
  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví
  • Jana Janěková ml. a Jana Janěková, dtto datum narození, pokaždé jiná fotka, text obdobný. Takže co je pravda a co fikce. Takže která je dcera Jany Janěkové a zesnulého herce Petra Svojtky!!!
  • Sympatická výborná herečka .nech sa jej darí ďalej .
  • Milá Jano,

    zdraví Tě z Brna Tvá bývalá učitelka ze základní školy (Mutěnická). Fandím Ti a obdivuji Tvé umění a také to, že vše zvládáš při velké rodině.

    Měj se co nejlépe a držím palce!

    Z.Malaťáková
  • JE TO KOCA *15*
  • Dobrý den,
    moc nevěřím, že budete tento vzkaz číst, ale přesto Vám chci složit poklonu za včerejší zážitek (7.3.)v divadle Kalich za vaší úlohu ve hře "Moje hra".Přiznám se, že jsem z Plzně jel do neznáma o této hře a původně moje cesta vedla za mistrovstvím p. Bartošky. Ovšem vaše role byla absolutní vrchol v této hře a daleko předčila moje očekávání. Moc děkuji za krásný zážitek. Včerejšek mě nezačal právě dobře, ale váš herecký výstup mě nepřiliš vydařený den zas vrátil chuť do jeho pokračování.Děkuji! kaja.hula@seznam.cz
  • Ahoj Jano, snad takto smím..z Brna Tě zdraví J.P. z autodromu a taky Zuzka P. a držíme palce v kariéře..hodně štěstí na role..J.P.
  • Dvojčátka

    Gratulace k dvojčátkům, která čekáš.
  • Kočka

    Super kočka, má nejlepší figuru z českých hereček. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit