Přejít na výpis diskuzí

Jana Kociánová

OSOBNOST 17.2.2009 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • helenkaaa

    Je good

    jj, jana je vážně good... *14*
    • Re: Je good

      Hrozně moc děkuji.. *4*
  • zlodejkakrve

    jj

    já se sní znám osobně ona chodila na školu co jsem chodila já
  • Ahoj Janka

    Janka si veľmy pekné dievča,pekne aj spievaš....najviac sa mi páči tvoja pesnička POPRVE s Martinom Maxom...ja Martina strašne obdivujem...páčia sa mi strašne jeho pesničky,viem ich všetky naspamäť...čo by som dal za to ,keby som si mohol s vami dvoma zaspievať....teba poznám o čosi menej ako Martina,ale to nevadi,jeho obdivujem už asi 7 rokov a som mu nadalej verným fanúšikom,pretože jeho pesničky sú pre mňa výnimočné...na základnej škole som všade vyvešal martinove plagáty,na nastenky no proste všade...od tej doby ma volajú MAXA,na čo som veľmy hrdý...ale ja mám od Martina strašne daleko,nie som svalnatý,nevenujem sa malovaniu ale aspon viem pekne spievať...mojím veľkým želaním a prianím je sa s vami osobne stretnúť,ale to sa asi nestane pretože bývam na slovensku...čo už narobím...ale veľmy by ma potešilo,keby si mi aspoň odpísala na môj mail...bol by som veľmy šťastný ,asi najšťastnejší na svete...a ešte by som chcel povedať,že nech sa strčia tý čo Martina ohovárajú a neprajú mu,týchto ľudí nenávidím...takže to by bolo asi tak všetko čo som Vám chcel povedať,prajem Vám dvom veľa šťastných chvíl a nech Vám to spieva stále tak pekne ako teraz...s pozdravom Lukáš *4*
    • Re: Ahoj Janka

      Lukáši, předem se omlouvám, že odepisuji až teď, ale dřív jsem to opravdu nezvládala.. Na Slovensku bych si ráda zazpívala, ale tam už jednu Janu Kociánovou máte:-) Takže já moc děkuji za krásný vzkaz a Martinovi vyřídím pozdrav.. Mějte se.. Jana Kociánová
  • vystoupeni

    Dobrý den Jano,
    mám dotaz. Kdybychom si chtěli objednat vaše vystoupení, na koho se obrátit? Prosím dejte nějaké kontaktní informace. Díky moc, Radim, radim.luzek@seznam.cz *4* *3*
  • ahoj jano ja mam tvoji fotku a tys mi ju podepsal bylo to dávno a pořát ji mám ja chci být jakoty třeba chi umět zpívat jako ty chci být hezká jako ty a chci být slavná všichni mi říkají že umím zpívat ale chci abi si to ty posoudila kdyš tak krásne zpíváš tak čau jano odepiš prosííííííííííííííííííííííím čau *3* *4*
  • volební kampaň

    Jani, prosím tě, proč chceš zpívat na předvolební kampani KSČM ??? *7*
    • Re: volební kampaň

      Je to proste prace... *4*
    • Re: volební kampaň

      Proč zpívám na předvolební kampani? Zeptáte-li se jakého koliv zpěváka, který zpívá pro nějakou politickou stranu, řekne vám, že je to většinou práce.. A těma penězma, co mám z meetinků ksčm, se dá taky platit.. *5*
    • Re: volební kampaň

      A proč by nemohla zpívat na předvolební kampani KSČM? Je holt slušné a inteligentní děvče a zpívá skvěle a také skvěle tančí charleston.
  • Joooooo

    Ja jsem s ní nzpívala a bylo to super
    *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit