Přejít na výpis diskuzí

Jana Kratochvílová

OSOBNOST 1.12.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Jana Uriel Kratochvílová

    Opravdu? Mne to naopak přislo, jako její neslabší vystoupení. Já když už, tak hodím na živé koncerty,možná ten spravný dojem, ta telka vygumuje.Jen jsem nějak nepochopila,to byla nominace za objev roku?
  • Jana Uriel Kratochvílová

    Jana mě včera na ČT1 Anděl 2008-2009
    Se svojí skupinou prostě uchvátila.
    Fact dobrý.Připadala jsem se ve
    SCifi-Planetárium.Rock jak se patří.
    Srdečný pozdrav.S Úctou!
  • Re: Jana Kratochvílová

    Ahoj Dano !
    Stoprocentně s Tebou souhlasím - totiž co se týká základního tvrzení .
    " V stínu kapradiny " taky znám a mám rád - jak tu verzi z osmdesátýcg let, tak i ty " radikálnější " verze tedˇ "blíž k současnosti" . ( kdybys nevěděla, o co se jedná - možná je to tady ve videoklipech, když tak mrkni na youtube(. com )přes její jméno .
    Ohledně její tvorby dost rozlišuju - víc znám a mám její tvorbu s českou Illuminaticou než s britskou Illuminati - tam se mi trochu ztrácí .....
    Co ty ?


    Ahoj Racochejl
  • Jana Kratochvílová

    Jana je fakt dobrá.Rocková zpěvačka.
    Sk.Petra Hanniga,kdy ji Petr objevil.
    Když slyším"Stíny kapradiny",tak mi
    tečou slzy.Balada.
    Srdečný pozdrav.
  • Ceny APH s Illuminaticou

    Ahoj všichni !
    Protože se taky počítám mezi vás - tj. Janiny fanoušky - připomínám pro všechny, ty kdo mají čas, chutˇa doma televizi :-) , sobotní Ceny Akademie populární hudby , kde bude Uriel se skupinou vystupovat .
    Jestli můžete, koukněte na to, určitě bude stát její vystoupení za zhlédnutí ...

    Ahoj Racochejl

    P.S. : Jinak čistě formálně dodávám, že tahle informace zas až tak sama o sobě není " převratně " nová - už asi tři týdny je na webovkaách Iluminaticy, tak snad ti z vás , kdo by ji eventuálně četli podruhé, se nebudou cítít nějak z tohohle " dvojitého výskytu " nějak otrávení ......
  • Jana Kratochvílová

    Janu znám ,když ještě vystupovala
    Sk.Petra Hóniga,tam už bylo znát,že má opravdický talent.Jana to dotáhla
    hodně vysoko a Já jí to přeji.
    Rocková zpěvačka.Stín kapradiny,
    Tancuj Régé a atd.Že většinou času žije
    ve Velké británii a občas se objeví
    v tuzemsku.Jsi dobrá.Srdečný pozdrav.
  • Jana Pope + Heval live 2 CD

    Ahojík, nemá prosím někdo výše uvedené dvojCD?
  • album illuminati 1994

    ahoj,zdravím všechny fans úžasné Jany,nebyl by někdo tak ochotný a nepomohl mi sehnat (vypálit) CD Illuminati-Anarchists Unite 1994?dík Můžu poskytnout některá alba plus rarity
    electrojack@cenrum.cz
  • Re: špatná kopie

    Djamil seš ubohej chudáček Jana Kratochvílová je originální skvělá vyjímečná zpěvačka s krásným vynikajícím hlasem.Její písničky V stínu Kapradiny,Copánky,No a co,první váháve svítání nebo Archanděl spásy,Holčička na měsíci,lásky zlatovlásky jsou krásný originální songy jsou plné naděje,lásky,světla a takový krásný člověk je Jana Kratochvílová a je ORIGINÁLNÍ ty ........ trapná seš jen ty do Janičky Kratochvílové se nebude nikdo navážet a sprostě ji pomlouvat jasný !!!
  • Re: Re: Re: Pro všechny

    Davide,
    opravdu mne zamrzelo,že jsi to chápal OBRÁCENĚ. Janičku naopak hajím před příležitostnými slepci.Těším se na další koncert s Illuminaty. *4*
  • Re: Re: Re: Pro všechny

    Davide,
    myslela jsem to tak, že jenom blb nevidí, jak je Jana Kratochvílová úžasná bytost, profesionálně i lidsky. To je snad jasné. *14*
  • Re: Re: Pro všechny

    Poslouchej Leo jak to myslíš s tím blbem.HELE žádný negativní narážky nebo něco takovýho na Janičku Kratochvílovou.Jana Kratochvílová je nejlepší,vynikající zpěvačka její písničky V stínu Kapradiny,Váhavé Svítání,Copánky nebo Archanděl spásy,Holčička na měsíci či Lásky zlatovlásky jsou krásný ,plný pozitivní energie,a všeho krásného Janička Kratochjvílová je člověk plný lásky , dobra,světla a nikdo se na ni nebude navážet,narážet.Jasno zdar David
  • Re: Pro všechny

    Samozrejme. Jen úplný blb nevidí, kdo ona je.
  • :-*

    Je úžasnáááááááááááááá *14* *5*
  • Re: Jana K.

    nesmysly meleš jen ty dagmaro Janička Kratochvílová je opravdová to není žádná poza ona má čisté srdíčko plné lásky,té opravdové boží andělské kterou rozdává ve svých krásných písničkách které mě vždy nabijí dobrem sluníčkem a vším krásným janičku kratochvílovou mám rád seš plná předsudku ateismu chudák co nezná pravou boží lásku a žije v bludu
  • Re: 2 Dagmar

    tak poslouchej dagmaro Jana kratochvílová je krásnej člověk plný lásky,dobra pozitivní energie,sluníčka je prostě krásná uplně má překrásný jedinečný hlas a její písničky jsou plné lásky pozitivní energie byl jse na ní mám jí moc rád protože je moc fajn krásně zpívá a její slova jsopu plná naděje lásky pozitiva a přenesla to na mě a bylo mi tak krásně na duši v srdíčku jak ještě nikdy ty jsi napsala o ní že je to jen maska ty seš asi fakt blbá ona taková opravdu je plná dobra já ji mám rád a ti kdo ne jsou blbci,chudáci a s danem nekonečným jdi někam ja
  • Re: titulek

    Kratochvílová, Ulrychová, Špinarová - naše pěvecké trio, kterému nemůže bohužel žádná jiná zpěvačka konkurovat , protože prostě na to hlasově nemá. A´t je nebo není každá z nich nějak ujetá, mě to nevadí. pro mě je důležité, že když kteroukoliv z nich slyším zpívat, mám husí kůží. Za tohleto Janě děkuji a je mi jedno jestli si o ní někdo myslí, že je mimoň.Každý je svým způsobem trochu blázen, ona tím nikomu neubližuje a komu to vadí, ať ji neposlouchá. Držím palce, ať najde mezi posluchači rozumné, kteří dokážou ocenit její pěvecký i taneční i filosofický projev.
  • Pro všechny

    co nadávaj a říkají že neni zpěvačka a že nic neumí.Do roku 83 jsem chodil na každý koncert když hrála z Hevalem a když zůstala v Anglii tak se mě zhroutil celý svět.Ted chodim taky na všechny.Ona vystudovala konzervatoř,školu stepu u Towena.hru na harfu,na klavír,na kytaru,školu baletu,aj.Sama si píše texty a i někdy muziku.Hrajou s ní velikáni český rockový muziky-J.Hrubeš,Z.Juračka.Nikam se necpe,do muzikálů apod.podivnejch akcí.Nehraje komerci.S ní se tady nemůže rovnat žádná Bílá,superstárky a jim podobný zpěvačky.A ten hlas ? To je škoda psát.Taková zpěvačka se tady už nenarodí. *14*
  • Re: špatná kopie

    Rekl bych že ulet jsi ty.Koho ona mohla jedině kopírovat tak je tak Joplinku,jestli vůbec víš kdo to je.
  • Re: Jana K.

    Ty a na jaký koncerty chodíš,ubožačko,že todle můžeš říct.Jana je nejlepší zpěvačka která chodí po tédle zemi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit