Přejít na výpis diskuzí

Jana Nagyová

OSOBNOST 25.6.2013 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijde nečasová k doktorovi a povídá,pane doktore,strašně mě bolí na plicích!
    Doktor odpoví,tak si každý večer dávejte na hruď drn!A to pomůže??
    NE,ale aspoň si zvyknete na hlínu!!! *15* *15*
  • Jméno Jana v charakteru je daná vychcanost, nadarmo se Janám neříká Kudlanky nábožné. fuuuj
  • Já nevím jak vy ostatní, ale úplně jí vidím jak stojí v latexu nad spoutaným Nečasem a dává mu do těla, jediný tohle ho mohlo slabocha dostat. Byli doby kdy jsem Nečase považoval za jednoho ze slušných, ale když mu ta hospodská zamávala frndou před ksichtem, prostě zblbnul, tak ho chytla za koule a drží ho za ně dál. To že si chtěl vrznout vedle, nemusel řešit tak drasticky, na to jsou profesionálky a dost na úrovni. Jo holt se někomu přejedl humr, tak se dal na sekačku za pětikorunu... asi tak bych to viděl.
    • Ona je sice laciná jako žena,ale levná určitě nebyla..
  • Děláte si z toho socialní ustav a plat jí stale jde ,vživotě jsi nemakala rukama poslal by jsem tě na galeje aby jsi věděla co jeto láska v okovech i s Nečasem.
    Už mě fakt s jak se jen pitvoří stránky nějakými produkty umělé inteligence a soudnictví policajti ministerstvo spravedlností je obdobná banda darmožroutů na které cizopasí jen jejich novináři zájmových skupin burgoasije a žurnalisti poslal by jsem žurnalisty lyžovat aby se zaplnila nemocnice v Basileji.
    Co za h jsou žurnalisti když si pořádají soukromé mistroství světa v lyžování v různých lokalitách světa kde se setkávají tak kdo jim to financuje.Zakázané slovo s ,ale vedle si hrají děti na počítači hru střelby a zabíjení a během chvíle vyslovili mnohem sprostějších slov v knihovně.
    Právo a spravedlnost jste zaprodali dáblů a planetu zničí žurnalisti.


    Brachtl Antonín proti všem
    • Přesně tleskám
  • Nagyová toho má dost za sebou,i na uřadu vlády se o ní říkalo,že kdyby ty ptácí,co tam měla,měli přeletět,bude tři dny tma.Ale já ji Nečasovi přeji,je to za trest.
  • Nestačím koukat co všechno vychází najevo,bože ty jsi blbáááááá a Nagy-Nečas ani nemluvím.Ještě že jsi tak hloupá,jinak by jste tam seděli dál ale tvá pitomost všechny potopila.Děkuji za tvou mentální nezámožnost.
  • V životopise chybí že na počátku pracovala jako obyčejná kantýnská v jednom nejmenovaném podniku ..kam až děvče se prosím vypracovalo.
    To je kariéra.
  • Je to k nevíře,jak může premiér takhle zblbnout.Až se to vyšetří celé,tak ještě budeme koukat.Nagyová je velké bezpečnostní riziko,být to jinde,zak už o ní neuslyšíme.
    • .
  • Na to, ze ma temer 50 je to kocka. Jen by mne fakt zajimalo, co to musela byt za kauza, kterou musel Peta Necas ututlat timto cinem.
    • Ty vole zajdi si na oční. Jestli tuhle pokládáš za kočku tak jsi asi v životě pěknou ženskou nikdy neviděl.
  • nehezká,hloupá a ještě panovačná-smrtící kombinace.víc k této osobě není co dodat,nestojí mi za to abych nad její osobou ztrácel více času,snad jen tolik že kdyby stála co by stojan na kola raději si jej opřu o strom.holka,ty si nechej vytisknout kanalizační systém celé naší republiky a spolu s Nečasem tam můžete chodit ruku v ruce pokud máte ještě špetku sebereflexe a zdravého rozumu o čemž pochybuji už jen při pohledu na vás dva,no vy jste dvojka,Pat a Mat. *1* *1* *1* *1* *1*
    • neurážej ty dva šikuly
    • tvrdost a hrubost jí kouká z očí. Asi si to Nečas zaslouží, když mohl tak ublížit své manželce. Věřím, že za čas bude moc vzpomínat. Ale dobře mu tak!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit