Přejít na výpis diskuzí

Jana Paulová

OSOBNOST 8.5.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdravení

    Ahoj Jano!
    Ráda bych navázala kontakt. Hodně pozdravů všem doma. Božka- AU
    *4*
  • skvělá

    Milá Jano dnes jsem se dívala na Nově Bez předsudků, záhrala jste to s Pavlem skvěle moc se mi to líbilo.Byla bych moc šťastná kdyby jste se mi ozvala.Hodně štěstí v osobním i hereckém životě *14* *14* *4*
  • hudy

    Kameňák

    Ano, v Kameňácích zahrála opravdu úžasně, dá se na to dívat pořád a pokaždé se zasměju. *1*
  • jana

    nj twl v kameňákoj hrála takovou jeblou ženskou mrtě prdel s ní:-Dale nic vo jejím životě neim tak mě někdo tadyk informujte:-D *3* *3* *5*
  • Jana

    Jestliže zahrála ve filmech Kameňák1,2,3, musela hrát roli, kterou jí určoval scénář. Naivní učitelka Vilma nebyla vůbec, ale vůbec role, kterou si zasluhuje.Je jako stvořená pro drama.Jestliže to režiséři nevidí,tak je lituju.Jinak i ve svém věku krásná žena a její osobní život nerozebírejte,podívejte se na sebe,nebozí onani.
  • Sympaťáčka

    Je to jedna veľmi pekná, inteligentná a obdivuhodná žena plná úžasného humoru. Je jej čo v dobrom závidieť. Len tak ďalej! *4*
  • jana paulova

    móóóóc pěkná ženská, která má stále co ukazovat,na rozdíl od některých co si to o sobě jenom myslí. *14*
  • diskuze

    Ja vidim pěknou babu.Jinak se ku.....všechny né? *1*
  • super představení

    Včera byla v Otrokovicích se zájezdovým představením Záhadná Irma ,kde hraje pouze s Pavlem Zedníčkem-dlouho jsem se tak nenasmála,a ty improvizace stáli za to!Navíc ač jsem ženská a jsem fakt na chlapi je taky krásná ženská. *1* *1*
  • Paní herečka

    Je to dobrá herečka,ale zpívat jsem ji neslyšel,tak nevím,ale asi také dobré.Líbila se mi v Kamenáku a,že má hezký úsměv je pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit