Přejít na výpis diskuzí

Jana Štefánková

OSOBNOST 16.11.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k přirozeninám! 

  • Všechno nejlepší k narozkám!
  • Čau Jano! Všechno nejlepší k narozkám! Jsi kočka!
  • Všechno nejlepší ke kulatým narozeninám!
  • Jste porad kocka proste zena v nejlepsich letech preji vam hodne zdravi a uspechu.
  • Vykoř mě pružinu,-éro a vylízej mě -rdel ty namyšlená -undo,-ičo.
  • Máš krásný zadeček
  • Ahoj Jani, mám na tebe velkou prosbu. Od mládí se toužím podívat na Seychelské ostrovy. Nyní je mi 37 let, konečně jsem našetřila nějaké ty penízky a chtěla bych se tam s přítelem vydat v 3/2012 a proto jsem se tě chtěla zeptat na pár rad a informací. Dá se sehnat nějaké slušné ubytování (ne moc drahé - tak okolo 40-50eur na os/den na ostrově La Digue nebo Praslin? Dá se tam stravovat v nějakých cenové přijatelných restauracích? Zjistila jsem, že zpáteční letenku lze sehnat zhruba od 23tis.Kč a proto uvažujeme, že bychom jeli na vlastní pěst bez zprostředkování cestovkou. Na druhou stranu bychom se neradi dostali do nějakých nepříjemností a proto jsem si vzpomněla na tebe, že jsi tam nějakou tu dobu pobývala a určitě budeš mít velké zkušenosti. Budu ti vděčná, když mi odpovíš na mail: lila.76@seznam.cz. Děkuji a přeji ti ať se ti v životě moc daří a ať se ti splní vešteré sny, které ještě máš... Hezký den.Monika
    *3* *3*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    Milá Jano!
    Všechno nejlepší k Vaším narozeninám !
    Jiří
    *3* *1* *15* *3* *14* *14* *14* *3* *15* *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit