Přejít na výpis diskuzí

Jana Stryková

OSOBNOST 7.1.2009 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dasadasulinka15

    Hraje !

    Jana Stryková hraje v dokonalém světě !! *14*
  • Jste velmi milá, hodná, krásná herečka... V ordinaci jste nejlepší mám Vás moc ráda ♥ Snad vás to baví, byla by škoda kdyby jste odešla kdo souhlasí like :) Snad to Paní Strykovou potěší ♥
  • Všechno nejlepší Jani,jsi ůžasná *14* *14* *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí,v Ordinaci jste super *1* *15* *3* *4* *5*
  • všechno nejlepší hodně štstí zrdaví lásky radost s miminka atd *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4*
  • pulec *1*
    diky ní cela rodina Ruzovku vyskrtla z programu *1* *1*
    • *1* Já jsem v životě Růžovku ani nezaškrtnul - na rozdíl od celé vaší rodiny jsem totiž normální...
    • magdalena.korodiova
      proč vyškrtla z pozgramu ja natu ružovku kukam ...... jana je tam supr.....pokut vam vadi jeji postava tak to jemi lito
      • Asi čeština není Vaše silná stránka *1* *1* *1* *1* Nebo jste cigoš
      • Spíše nám vadí Tvůj pravopis. *16*
  • Všechno nejlepší *14*
  • Dobrý den Jani. Ač Vás osobně neznám, dovolte mi malou pozornost. Chci Vám sdělit, že jsem Váš fanoušek. Jste mi sympatická jako herečka a líbíte se mi jako setřička Kateřina z Ordinace v růžové zahradě.
    Ještě Vám chci těmito slovy popřát k dnešním 33 narozeninám hlavně vše nej. Je to opravdu náhoda, že jste právě vy Jani narozená na stejný rok i den jako já. Na závěr vše pěkné v osobním i pracovním životě přeje snad je li to možné Váš fanoušek Martin.
    • Přeji dobrý den,
      nedá mi to abych nereagoval také na této stránce.
      Milá paní Strýková jsem také váš velký obdivovatel. Není v našem splečenském světě moc příjemných lidí jako jste vy. Vaše herecká dovednost je ukázkou nejpřirozenějšího způsobu jak hrát pro lidi a stáváte se pro mě nejlepší postavou v ordinaci. Jste neskutečně sympatická a okouzlujcí,přeji vám ve vaší karieře i osobním životě mnoho zdaru. Miroslav D.
  • Vše nej "Kačko" :D :D
  • Vše nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit