Přejít na výpis diskuzí

Jane Austen

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde sehnat

    Ahoj,
    já jsem sehnala seriál Pýcha a předsudek v pražské půjčovně DVD www.dvdklub.cz. Stojí to za to, 6 hodin blaha *4*
    • Re: Kde sehnat

      jééé a nemohla bys mi ho půjčit, nebo líp vypálit? PROSÍÍÍM =,</
    • Re: Kde sehnat

      Ahoj, rada bych svagrove udelala radost k Vanocum a koupila ji serial Pycha a predsudek na DVD. Bohuzel na www.dvdklub.cz uz funguji jine stranky www.emania.cz, kde jsem Pychu a predsudek s Colinem Firthem nenasla:-( Neporadi mi nekdo, kde by se dal dany serial sehnat??? Predem diky moc, *7*
      • Re: Re: Kde sehnat

        Ahoj,muzes si ho stahnout na http://www.torrentz.com/160305eda87 dfb38dd3a8f2c93ba2420e81d41c4,potř ebuješ k tomu jenom program torrent,neco jako DC++,da se taky stahnout,zrovna jsem se na tu uzasnou miniserii dneska dokoukala a Colin Firth je naprosto uzasny
  • Austen

    Miluju tuto spisovatelku a její knihy... Pan Darcy je má platonická láska:D... A zfilmování bylo taky celkem fajn. Ten film patří k mým oblíbeným...
  • Pýcha a předsudek 1995

    Ahoj,nemáte někdo Pýchu a předsudek z roku 1995 s Colinem Firthem na DVD?Už dlouho ho sháním,ráda koupím.Prosím,pište mi na JanaTuronova@seznam.cz
  • Pýcha a předsudek 1995

    Máte někdo film Pýcha a předsudek z roku 1995 s Colinem Firthem ? (Na VHS nebo DVD)
    Jestli jo, napište PLS !
    :D *4*
    • Re: Pýcha a předsudek 1995

      ano. doniesla som si ho z anglicka
  • Jane Austen

    Austenová je má nejoblíbenější zahraniční spisovatelka.Knihy mám všechny a myslím, že i většinu filmů.Všechny jsou super, ale musím říct, že seriál z roku 1995 s Colinem Firthem nemá konkurenci.
    Jsem ráda, že je nás dost,co máme Austenovou rádi.
  • Pride and prejudice

    Pýcha a předsudek je opravdu ten nejkrásnější film jaký jsem viděla... je velmi romantický a ta doba je v tom filmu prostě úžasně. Nejvíce se mi tam líbí jak se Lizzie houpe na houpačce. A úplně maximálně mě uchvátila hudba, která celý film doprovázela.
    Dozvěděla jsem se, že i jiné její knížky jsou zfilmované, takže už se moc těším až ty filmíky uvidím *4* *4*
  • Sanditon

    margoto, Rmance u moře je její nedopsaný román. V originále je to Sanditon, za Austenovou knihu dopsala Marie Dobbsová a musím říct,že se jí to rozhodně povedlo. Hned po Pýše a předsudku je Sanditon můj nejoblíbenější :))) Vážně, mám sto chutí založit klub "Milujeme Sidneyho Parkera a Ffitzwilliama Darcyho" :D
    *14*
    • Re: Sanditon

      Hlásim se jako člen :) *3*
    • Re: Sanditon

      jéje, souhlasím, souhlasím
      akorát nemůžu nikde knížku koupit *9*
  • Austen, Jane

    ahojky, úplně souhlasím s felicitas. Taky mě tato autorka pohltila. Chtěla bych se jen zeptat jestli nevíš kde bych mohla koupit Northangerské panství, protože tuhle knihu sehnat je nadlidský výkon. Jestli víš o nějakém dobrém antikvariatu v Praze....Jo a taky nevěděla jsem, že napsala Romanci u moře, tohle dílo není nikde uvedeno *7*
  • Jane Austen

    Musím se přizna, že až do munulého roku jsem neměla vůbec ponětí,kdo to je Jane Austenová. Až jsem jednoho dne v Luxoru potkala svou bývalou spolužačku,a ta mě vlastně přivedla na tento žánr. Jsem jí nesmírně vděčná, protože od první chvíle,co jsem si otevřela Pýchu a předsudek, nmohla jsem se už od ní odtrhnout. A ten pcit mě neopustil ani při čtení Emmy,Anny Elliotové,Rozumu a citu,Opatství Northanger a mé nejoblíbenější Romance u moře *14* Jsem na ní naprosto závislá, je to moje droga *14* I když jsou knihy většinou psané na tom stejném základu, přes to, pokud se člověk pořádně ponoří, najde jedičnost v každé z nich *4* A řeknu vám ještě něco, občas bych se chtěla podívat do té doby, na anglický venkov a prožívat tu atmosféru. Takže, pokud ji někdo z vás ještě nečetl, radím hned běžet do knihovny, věřte mi, o moc přicházíte *4*
  • Anna Elliotová

    Rozhodně si od téže autorky přečtěte i Annu Elliotovou, Emmu, nebo Opatství - jsou to všechno moc dobré knihy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit