Přejít na výpis diskuzí

Heidi Janků

OSOBNOST 18.1.2008 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dominikciz

    koncert

    já jsem byl na koncertě Heidi Janků
    bylo to super *3*
  • Heidy se mně odjakživa šíleně líbila, její obrovský temperament, milují lidi, kteří mají v sobě tolik energie, protože i já cítím jak z té energie si kousek vezmu. Teď jsem zjistila, že tahle šelma je narozena v roce tygra. V tomto roce jsem i já narozená a tenhle temperament mně není cizí.
    Nedávno jsem viděla 13.komnatu Heidy a bylo mi moc smutno kolik bolesti a smutku ji život už v útlem dětství připravil. Přejí ji jenom hodně štěstí, zdraví a radosti v dalším životě. (to špatné si už vybrala)
  • Heidi je skvělej člověk hodná a to že je stara no a věk je jen číslo hlavní jak se cítí je nejlepší a všichni co o ní hnusně mluví by se měli podívat na sebe a pak na ní nebo jiní
    je dobrá skvěla nejlepší je plná energie a její písnički :*a to že jse předvádí no a at je to její věc at se klidně předvadí
    *16* *14* *14* *14* *1* *1*
  • Postavu by jí mohli závidět i děvčata o 30 let mladší, může si dovolit nosit cokoliv, když na to má. Hodně zdraví !!! *14* *14* *3*
  • Osobně Heidi neznám,ale pokud by se naskytla příležitost velice rad bych ji poznal.Z jejich fotek srsti úžasná pozitivita a radost,vůbec nevypadá na to kolik ji je.Pamatují si ji jako mali kluk z televize bylo mi něco kolem 9ti let.A porad vypadá tak jak si ji pamatuji.Dnes je mi 32.Heidi drz se. :-)
  • je nejjlepší a krásná plná energie mam jí mooooooooooooooooooc ráda je užasná *14* *14* *14* *14* *14*
  • dotaz

    ahoj chtela bych vedet kdy haedi poprve nazpivala neposlusne tenisky diky *3*
    • Re: dotaz

      To si nějak popletla,tady neni Lucka Bílá! *1*
    • Re: dotaz

      *7*nenazpívala to náhodou Lucka Bílá? *7*
  • Krásná HEIDY !
    Posílám mnoho pozdravů ze Severní Moravy!!!Přeji Vám samé úspěšné dny !!! fanda Jiří *3* *14* *4*
  • Adriana k Heidi prosim.tě bila jsem na plese se tě vám hodí styl moda usměv jste krásná Úžasná to ty šaty slůšy to jsme spolu fotily paradá super jste Dáma hezka že mě znáte jsem s zceh republik Adriana Kocůrková 17.let varnsdorf Děkujem vaše krásný písničky Adriana *3* *3* *3* *3*
    • Adriana Heidi k tomu se vratíte já budu Spokojená až do země abys se vi vratila a budou lepší písničky staré moc se líbite určitě vás Uvidim.ráda Děkujem Adriana.k *4* *4* *4* *4* *4*
  • janikoz

    všecno nej

    Všechno nejlepší *14* *3*
    • Re: všecno nej

      Dnes 13.12.2010 jsem jí slyšel poprvé zpívat naživo na vánočních trzích v Praze 5 na Smíchově. Bylo to překrásné. Ani by mě nenapadlo, že je o 10 let starší než já. Je moc krásná a její hlas se mi velmi líbil. Takový příjemný optimismus a pohoda. Jen tak dál...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit