Přejít na výpis diskuzí

Jára Cimrman

OSOBNOST 25.5.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kokotek o neexistoval nevim co na tom všichni komunisti maj tohle není humor to je demence.
  • Demence !!!!!!!!!!!!!!!!
  • To je tak, když si dva magoři, kteří se potřebují zviditelňovat, vymyslí fiktivní osobu a píší jejím jménem neuvěřitené hovadiny a myslí si jak jsou vtipní, že ZS a LS?
  • Jára

    Imponuje mi, že ačkoliv nebyl nikdy ani
    v nejmenším ženat, vždycky u sebe měl
    nějakou tu stenografku....
    *5* *15*
  • vinca

    památné místo

    Konečně jsem navštívila ono památné místo, kde byl náš MISTR (musím psát velkými písmeny vše) vyhozen z vlaku a věnovala mu tichou vzpomínku u jeho "pamětní desky". Mimochodem - je tu někdo, kdo vedle také položil na jeho památku kámen? Chtěla jsem taky, ale v okolí už není jediný šutr! *9*
  • venc005

    Více

    Please přidejte sem ještě nějaké fotky nebo videa ať tady toho máme víc..:D *3*
  • itachi4077

    tjn

    lidé si myslí ze chuck noris je víc nez clovek jara cimrman je potom vic nez chuck noris
  • Cimrman

    Divadlo Járy Cimrmana mám hrozně ráda,jejich hry se dají poslouchat do nekonečna.Mimochodem byl jste někdo na té nové hře České nebe? *3*
  • bude to

    bude to taková malá tečka za tím naším případem, opakuji, bude to taková malá tečka ...... *1*
  • Cimrman

    Jára Cimrman je asi největší osobnost, kdo ho nezná, tak fakt o hodně přišel. Divadelní hry a samozřejmě i filmy nemají chybu. Na Cimrmanovském humoru je úžasné, že ikdyž danou hru vidíte hodněktrát a znáte ji prakticky nazpamět, tak stále se těm slovním hříčkám a fórům musíte smát. *3* *3*
    • lucinkael

      Re: Cimrman

      jj :-)
      Nejradši mám ztrátu třídní knihy,Vlastu,dlouhý široký a krátkozraký :D :D :D *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit