Přejít na výpis diskuzí

Jarek Šimek

OSOBNOST 5.5.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • záhada?

    Autor gay songu se uvádí Keraj Kemis=Jarek Simek nebo ne?/pro roztržité od konce.../ *3*
  • Je to ten nejkrásnější hoch

    Miluji SHIMIHO a jeho písně je to moje pusinka.
    • měš slečnu
  • Propásl jsi šanci!!!

    Jako autor jsi velice dobrý, ale bohužel, to že si hraješ na něco co nejsi, ti dost ubližuje. Naše společnost v tomto ohledu nemá moc pochopení pro menšinu, ale mě osobně to vůbec nevadí. Držím ti palce.
    • Re: Propásl jsi šanci!!!

      JŠ je mi sympatický.je to milý kluk a na to,že se pohybuje v šoubyznysu i férový. ještě jsem nezjistila, že ! by si hrál na něco, co není!. mrzelo mě,že ho "nepřejícníci" hodně poškozovali,když se bjevil poprve s Bartoškou.Od té Jarku ruce pryč. Je to nána s vypitým mozkem.Ať se Ti daří !
  • ahojky si heskej spěvak moc se mi libiš si sexy miluji tě *14* *14* *14* *14* posilam pusinky pa pa
  • Skvělé!!!!

    Do včerejšího dne jsem vůbec netušila kdo Jarek Šimek je,po včerejším vystoupení ve Rtyni u Mikšu už vím,máš moc krásný hlas a texty písní jsou také krásné!Nejkrásnější je ´´Když tě mám,,! Jen tak dál!!!! *4* *4* *4*
  • ahoj jarkušimku sikrasni spěvak asikrasni chlap jarku šimku *14*
  • Luky1987

    Zpevák nic moc Šimek

  • Ještě nedávno jsem Tě neznala a není náhodou, že právě teď mi život přihrál Tvoje písně. Jsou krásné. Slyšela jsem o Tobě různé řeči, ale každý, kdo si poslechne Tvé texty, musí poznat, kdo doopravdy jsi..moc se mi to líbí, přeju Ti úspěch a hodně lásky. J. *14*
  • Luky1987
    Jarek Šimek je dobrej skladatel a zpevák
  • Dobrý den. Sháním singl Jarka Šimka (jsou tam čtyři písničky, první z nich Pronikám láskou). Vydavatelství: Multisonic. Nabízím 500-700 Kč podle stavu CD a bookletu. Kontakt: zdenek.smida@email.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit