Přejít na výpis diskuzí

Jarmila Švehlová

OSOBNOST 11.1.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • příjemná dáma
  • Baletila jsem u maminky

    Velmi srdečně zdravím Jarmilku!
    Jako malá jsem byla žačkou jejím maminky v baletu v Dittrichově ulici v Praze po několik roků a svátek pro nás malé holčičky baletky byla návštěva její dcerky-Jarmilky. "Malá Jarmilka" už tehdy byla naprosto úžasná-milá,srdečná,empatick
  • Možná si vzpomene...?

    Jsem rád,že jsem tento portál objevil.Asi to bude znít jako jedna z pohádek,v nichž Jarmilka hrála,ale abych to vše urychlil,musím být,Bohužel,stručný. Můj ml. syn měl alergii a když jsme se tuším v r. 1980?začátkem července vraceli nočním expresem od Baltského moře z Wanemunde,museli jsme ráno v Praze na hlavním přestoupit do rychlíku na Plzeň.Byl to tzv "Pařížák" a zcela náhodou k nám do kupé přistoupila velmi krásná mladá dáma,jak se později ukázalo s maminkou,která ji k vlaku mířícího do Paříže,doprovázela.Ano,tušíte správně,byla to sama Jarmilka Švehlová,která se s námi dala bez povýšenosti do běžné cestovní konverzace. Jela tehdy na stáž,nebo nějaké angažmá do Paříže a naše domluva byla,že až se vrátí,já se ozvu a ona nás s manželkou pozve na některé své představení do Prahy. ČLOVĚK MÍNÍ A ŽIVOT MĚNÍ.Asi idíky zdrav. problémům syna nějak z dohody sešlo a já jsem se už ke kontaktu s Jarmilkou nikdy neodhodlal.Proto ji srdečně touto cestou zdravím a pokud se snad někdy k tomuto příspěvku dostane,nebo se někdo,kdo má tu možnost jí ho zprostředkovat najde,budu moc rád,když by si na svůj odjezd do Paříže a náš rozhovor vzpoměla. Jarmilko,přeji Vám hlavně pevné zdraví,štěstí a stále takový životní elán,jakým jste se prezentovala ve všech svých rolích.Z Plzně Vás sardečně zdraví Ivan P.
  • Když se načančám

    to je už dnes klasika díky *3*
    • Re: Když se načančám

      Kromě této princezny byla také pro mě nezapomenutelná v pohádce O Všudybylovi a v Pavím královi v obou pohádkách hrála po boku Petra Svobody. *4*
  • Často na ní myslím

    Mrzí mi že jsem jí prošvih v té Ulici, často na ní myslím a škoda že již není více vidět. Jednou kdysi dávno jsem jí potkal před bývalým Domem mody,byla opravdu krásná a myslím že nejenom fyzicky. Zas bych jí rád potkal...
  • Krásná herečka

    Pamatuji si jí hlavně z tv pohádek kde hrála princezny byla vždy moc půvabná *14* Nevíte někdo jestli ještě herečka hraje?Dlouho jsem jí nikde hrát neviděl
    • Re: Krásná herečka

      Já jí zrovna viděl hrát v seriálu Ulice.Hrála tam zákaznici v kadeřnictví.
      • Re: Re: Krásná herečka

        Díky za info už jsem jí taky viděl vypadá stále dobře sice vrásky už trochu má ale je stále štíhlá a příjde mi že je ve formě.Jinak hraje oproti některým...v seriálu velmi suveréně je dobrá.Měl by si jí po letech všimnout i film *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit