Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristýně!

    Jsi asi hodně mladá nebo hodně omezená nebo obojí ,že si troufáš urážlivě špinit Pana Nohavicu. Komanči to navlíkli právě na angažované a známé osobnosti,to je jejich msta za léta pohrdání jimi,ale co ty rychlokritičko o tom víš,když tě matka nenaučila pokory,ale jen dobře plivat Kvůli takovým jako ty už nikdy neuslyšíš excelentní píseň Halelujá. Ta smí znít jen lidem,co ví své.
  • Jarek

    Je to Zpěvák, Chlap, Filozof, Básník, Ostravák, Čech, Bavič . Jo a Muzikant.-neotravujte ho se svýma pokusama a raděj naslouchejte!
  • Zuzce

    Ahoj Zuzko, taky sem tam něco napíšu. Zaujalo mě, že jsi Mistrovi poslala nějaký svý texty. Jeden bych pro něho taky měl, máš na Jaromíra kontakt? A jsi se ochotná podělit? :-O Vzácná ochota. Mistr ti tp oplať. Díky R.
  • Poděkování ;O)

    Milý Mistře, děkuji za sebe a vlastně za všechny, kterým tvé písně změnily život (samozřejmě v dobrém)... Opravdu mi moc pomáhají žít v tomto nelehkém světě... Sama se snažím psát texty, ale zatím leží doma v šuplíku. Není nikdo, kdo by k nim napsal hudbu... Některé jsem Vám poslala, snad si najdete čas a odpovíte mi. Opatrujte se a "Ať žije MUZIKA!!!" Zuzka
  • Koupím CD Čechomor - Master Serie

    Koupím CD Čechomor - Master Serie v dobrém stavu. Jsem sběratel. Cenu respektuji. Předem děkuji za nabídku. Vlasta Vyskočil (777907033)
  • Jarek je SUPERSTAR!!!
  • ...a ještě něco.......

    Vidím, že se tu opravdu hodně diskutuje. Všichni moji známí, spí, spí, spí doma s manželkami, zůstali jsme sami-já a já.
  • pochybnosti...

    Myslíš, že si to přečte? A Fany?....to je něco tak pro.....Sámera. Tohle je nohavica:)
  • Ahoj Jarku,máš fakt super písničky a velký smysl pro humor...moc ti přeji aby se ti dařilo! PS:Kde bereš ty nápady?... Tvá fany Lenka
  • DOBRÉÉÉÉ

    Nohavica je výborný zpěvák. Slezsko mám moc rád-ažna ty doly *4* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit