Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nosek

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Prosba

    Zdravím,prosím nemáte někdo kontakt na Jaromíra Noska. Rád bych se s ním setkal alespoň přes počítač? Díky Jarda *9* *3* *7*
  • konec dobrý všechno dobré

    vy jedny králíčci a všichni buchty děte se projít ven a schlaďte si hlavu *16* míro co světovej míííííííííír a co válka v iráku? *4* máme pro tebe básničku. nosek jaromír je ale kanonýr má náušnici v uchu nevadí mu to v sluchu ale neslyší ropuchu kůli jejímu puchu. míra jenom zírá kde je velká díra na kanonýra kterej má velkýho kníra. čus bus a vykuř si bambus *14* ale máme tě rády a buzík nejsi neboj se víme to *4*
  • Čau Míro, přeju Ti dodatečně všechno nejlepší k narozeninám. Měj se krásně a pozdravuj Míšu. *4* Líba
  • barman Jarda

    Pro všechny fanynky a fanoušky Jardy Noska *14* : Chcete ho vidět? Tak zajděte někdy do Music Baru Obsidián, na I.P. Pavlova v Praze. Dělá tam barmana *5*
  • jen tak

    Hello all,zašla jsem sem na základě Mirova doporučení,prý je to tu vtipné a je fakt,že jsem se tu pěkně zasmála. *1* Měla jsem v posledních dnech na Miru štěstí a jsem za to ráda,ptž je to fajn kluk a kreativní herec.Zas se na něj v brzké době těším. *4*
    Fan z Plzně *5*
  • for tomas

    tak si buchtu dobře hlídej *3*
  • Mííííííro!!! ozvi se už konečně, já už toho mam dost *10* stejskám po vás, přijeďte za mnou, jo *3* zn.: Králíček stále žije *5*
  • malý dotaz

    Reagoval někdy Míra na nějaký příspěvek *7*.
  • ahoj

    chci ti jen rict je tu roli ve filmu"ucastnici zajezdu" si zahral fakt skvele, sama sobe se divim jelikoz malokterej ceskej herec mi pripada sey....ale proste si sexy :0) tak se mej a preju hodne stesti lucka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit