Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Bednář

OSOBNOST 19.1.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro nej....kraaaavu

    Tak zaprvi..pride mi ubohost ty kaco...se hadat kdo ma vic a min titulu...kdyz nemas nic jinyho co vytahnout tak radsi zalez..a uz nevylejzej...a co sem vubec lezes..kdyz ti to tady nevyhovuje..tak di nekam.....jinam...dilko...
    • Re: pro nej....kraaaavu

      jetsli ti to nevadi tak se celou sezonu prave hraje o ten titul .. tak to je jen tak pro ty co to asi moc nesledujou ... PS: KARLOVY VARY !! *14*
  • jeee...

    prosimte todle uz je ubohost hazet sem tituly....ja se nezajimam minulosti ale pritomnosti...a co bylo a nebo kolik toho bylo my je celkem jedno...a hlavne u sparty..nejsem typ fanouska kterej urazi ostatni tymy..vis ted uprimne...je mi te lito... *9*
  • :D

    nooo jooo a ty se zamysli nas tim kdo ma kolik titulů, kdo má lepší % výher v derby atd atd.... *8*
  • ..

    jo jasne..treba tam..mela by ses spis zamyslet kde ste zkoncili vy jak v zakladni casti tak v play off...bejt tebou tak zavru hubu a drzim krok... *5*
    • Re: ..

      jestli mas nakej problem se spartou tak se sklidni sparta nemusi postupovatr do play off z rpvni ci druheho mista aby vyhrala titul .... takzeee v klidu .... *5* *5* *5* takze si tady prestante nadavat a spis se koukejte na hokej jako na hru a ne jako na sparta slavie ... teda jestli vas to vubec bavi sou nektery co se trebas fotej dyz je hra bo se na ten hokej vubec nedivaj ..... ale hlavne ze sou na hokeji !!!! *5* *5*
  • ehm....no

    a kam ??? třeba do šaškárny neboli O2(opět druzí?)
  • Bože můj

    za 1 "cože"se píše dohromady...za 2 máš komplexy co??a jestli ti vádí že sem řekla že je hezkej tak přijd a řeknu ti to do očí..tak přijdeš??
  • CO ŽE???

    eh...kdo to sakra je?? nepochopim jak muze nekdo rict ze je hezkej je to drzka sveta asi neco jako duda ale na neho nikdo nema.....hehe.... *8* *8* *16* *16* *10* *10* *13* *13* *7* *7* *9* *9* *9*
    • lucianah

      Re: CO ŽE???

      JaRda Je NejHeZci!!NeZaVid!!:D
      -nejLepsi♥ ♥♥♥=*
    • anca21

      Re: CO ŽE???

      jo a jak vypadáš ty prosimtě?Pošli mi svojí fotku ať to můžu porovnat!!!!!!
  • nej!!!

    Jarda je moc dobrej hokejista...zvlast ted perli....a navic je i hezkej...
  • fujky

    jako nic proti němu a ostatním komu se líbí ae já nechápu co na něm lidi vydíjou. on je hnusnej a vypadá mno stršně a ta jeho červená plet vypadá jako kdby vylezl se saouny či co, je NESYMPATICKEJ *1*
    • anca21

      Re: fujky

      nesimpatickej??????????hele ty se podívej na www.simpatak.hokej.cz a uvidíš.Sice nemá nejvíc hlasů ale aspon je tam nominovanej.Z celí extraligi je tam 5 lidí a on je mezi nima.Pak se uvidi kdo je tady nesimpatickej.Jinak nic proti tobě..
      • bedny21

        jarda je borec

        Jarda je fakt dobrej hokejsta a navíc jmenuju se taky Bednář a většina rika že jsem stejně dobry jako Jarda Bednář tak doufam ze se Jrdo nejak seznamime ikdyz nevim jak no alebylo by to faj kdyby sme se znali *5*
        • bedny21

          Re: jarda je borec

          Jardo doufam ze tu Plzeň porazite ja vam verim..... taky sem vas vetry fanousek a fandim vam kazdy rok a kazdy roc co bude budu vam fandi..... a tu Plnzeň porazite!!!!!!!!!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit