Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Bouček

OSOBNOST 10.10.2011 
1 příspěvek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím,chtěla bych poslat touto cestou gratulaci panu Jaroslavu Boučkovi a hlavně jeho úžasnému koníkovi Sixteen!...pane BoUček nevím,jestli si budete tento vzkaz,který je směrován především k SIXTEEN,vůbec někdy číst,ale smekám klobouk před tím,co dokázala v letošní Velké Pardubické!...TIUMEN jako favorit skvělej,ale SIXTEEN byla královnou tohoto ročníku!-SIXTEEN jako by věděla a ona to snad opravu věděla,že se ukazuje naposled a úplně mi přišlo jako kdyby přes tu obrazovku říkala:"tak si mě lidičky pamatujte,to jsem já,královna SIXTEEN!...jsem jen divák,žádný odborník,ale neznám jinýho tak úspěšného bělouše a ještě k tomu klisnu,která by byla tak výborná jako ta vaše holka,ona je i moje tak trochu srdcovka,nebudu vás zdržovat dalším vysvětlováním,ale opravdu povedenej koník,pro mne tuto velkou pardubickou vyhrála Vaše SIXTEEN!-Opravdu velká gratulace-a SIXTEEN předejte jedno velké pohlazení za svělou podívanou na letošní Velkou Pardubickou a mnoho úspěchů v chovu!...za mě povím,že mít možnosti a prostředky získat potomka od SIXTEEN a byla by to klisna,jmenovala by se: SILVER SIXTEEN 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit