Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Čejka

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JAROSLAV CEJKA

    MELA BYCH ZAJEM O TEL.KONTAKT CI MAIL NA PANA CEJKU,RADA BYCH MU POMOHLA S PECI O JEHO MAMINKU A DOMACNOST,JSEM JEHO OBDIVOVATELEM PO CELA LETA A RADA BYCH MU POMOHLA.MOZNO VOLAT NA TEL.C.774600830
  • pozdrav pro pana čejku

    dobrý večer pane čejka tady je gabriela fronkova vydela jsem dokument o vás a moc mě to zaujalo jsem človek který uš dělal interviu s panem ředitelem pražské zoologické zahrady s panem profesorem petrem fejkem a mohu vam říci že to bylo do časopisu mimo což je časopis co dělají zdravotně postižení lidé v kavárně vesmírně ve smečkách 5 jednou či dvakrat do měsíce pokud budete mít zájem tak vás velice ráda uvydim pokud se budete chtít semnou spojit telefonycky tak vám posílam na mě své telefoní číslo 732362798 děkuji vám gabriela fronková *4*
    • Re: pozdrav pro pana čejku

      pokud se vy kaco chcete s takovym clovekem vubec bavit tak si osvojte pravopis asi byste se svym vzdelanim u jarouska diru do analu neudelala !!!
    • Re: pozdrav pro pana čejku

      Proboha!!! Raději si udělej rozhovor s profesorem českého jazyka!!! Snad Tě naučí češtinu...
  • pROSÍM, NEŠKEMREJTE...

    Lidičky, nevím, kde jste se všichni, kteří mi píšete nebo mne jinak kontaktujete, dozvěděli, že se znám s Jarouškem. To je sice pravda, známe se již dlouhou dobu... Věřte ale, že adresu ani žádný kontakt na Jarouška Vám dát nemohu!!! Pokud pro něj máte nějaké důležité sdělení či potřebu se s ním kontaktovat, musíte tak učinit oficiální cestou - nikoli mým prostřednictvím. Dík za pochopení...
  • Thalie 2007

    Praha - Tanečník, choreograf, herec a mim Jaroslav Čejka převzal dnes večer v Národním divadle v Praze cenu Thálie 2007 za celoživotní mistrovství v baletu. Jedenasedmdesátiletý Čejka bývá nazýván mistrem pantomimických etud.

    Ti, které v uplynulých letech pobavil svými parodiemi, zejména slavnou slepicí, by se mohli domnívat, že cena za celoživotní mistrovství v baletu mu nepřísluší. Velký mim malé postavy má však za sebou téměř dvacetileté angažmá v baletu Národního divadla v Praze a úspěšná vystoupení v zahraničí.

    "Mám z této ceny pochopitelně velikou radost. Až z toho mám trému," přiznal ČTK umělec, který tančil 30 rolí ve čtyřech divadlech. Když odešel na "volnou nohu", účinkoval jako nestor české pantomimy i na lodích. Pětadvacet let spolupracoval s tanečním souborem Pavla Šmoka a se svou pantomimou sjezdil takřka celý svět.

    V Národním divadle v Praze působil až do roku 1979. Byl mimo jiné Šaškem v Labutím jezeře, Truffaldinem ve Sluhovi dvou pánů, Paňácou v Coppélii, Eunuchem v Šeherezádě i Králem v baletu Z pohádky do pohádky. Tančil také na pódiích v Opavě, Plzni a Ostravě. Jako tanečník vynikal precizní klasickou technikou, ale navíc měl i herecký talent a smysl pro humor a nadsázku.

    V hlavě má mim Čejka spoustu nových čísel a za své nesplnitelné přání považuje roli Quasimoda ve Zvoníkovi od Matky Boží. Jeho mamince bude už 105 let, ale stále se prý drží. "Mám bolavou nohu a péče o ni mi dělá stále větší starost," řekl Čejka.

    V minulých letech převzali cenu Thálie za celoživotní taneční mistrovství například Jiří Nermut, Vlasta Pavelcová, Marta Drottnerová, Zora Šemberová, Viktor Malcev a Miroslav Kůra.
  • tommokros

    Prosím, neškemrejte !!!

    Lidičky, nevím, kde jste se všichni, kteří mi píšete nebo mne jinak kontaktujete, dozvěděli, že se znám s Jarouškem. To je sice pravda, známe se již dlouhou dobu, dost jsme toho zažili... Věřte ale, že adresu ani žádný kontakt na Jarouška Vám dát nemohu!!! *13* Pokud pro něj máte nějaké důležité sdělení či potřebu se s ním kontaktovat, musíte tak učinit oficiální cestou - nikoli mým prostřednictvím. Díky za pochopení...
  • Vážení přátelé!
    Podpořme zapomenuté legendy české scény!
    Jaroslav Čejka potřebuje Vaši podporu dokud je živ!
    Obracím se k Vám s prosbou o podporu a pomoc pro našeho kamaráda!
    Náš starý známý, legendární tanečník, choreograf a mim Jaroslam Čejka, se nyní nachází v težké životní a zdravotní situaci. Potřebuje naši pomoc.
    Ten slavný člověk byl velkým přínosem do české kultury a teď, jak se to občas stává, je úplně zapomenut a nemocen. Jaroslav Čejka daroval celý svůj život scéně a naším divákům.Podpořme ho, aby pocítil naši pozornost a vděčnost. Nejvíce nyní potřebuje.Svoji podporu můžete vyjádřit či přivést osobně Jaroslavovi nebo předat mým prostřednictvím ....
    +420 / 603 258 146
    karelblahapraha@gmail.com
    www.karelblaha.cz
    Pomoc je důležitá ještě za jeho života.Jaroslav Čejka se objevil ve dvou desítkách českých filmů. Nejvíc ho ale proslavilo imitování slepice, které předvedl v jednom z televizních silvestrů. V roce 2007 obdržel Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oboru tanec a balet. Celý život žil se svou matkou, která zemřela ve věku 104 let.
  • Krásné narozeniny..vače scénky jsou super!!! *14* *4*
  • Když jsem viděl poprvé jeho SLEPICI, tak mě málem odvezli rychlou. Skoro jsem se smíchy udusil. *1* *1* *1*
    Geniální. Dnes to jiný zatím nedokáže.
  • Supr chlap,vyzařuje z něj optimismus,chuť k životu,plánuju ho navštívit v březnu v Praze,poznat ho a popřát k životnímu jubileu 80let...snad mi to tým z tamního Domova umožní :)
  • Pomoc

    Pane Čejko, velmi si Vás vážíme nejenom jako skvělého umělce ,ale především člověka a proto Vám nabízím pomoc při Vašich zdravotních potížích.
    Můj skvělý přítel,nezjištný člověk, hlavně skvělý masér a léčitel by Vám rád pomohl zbavit se problému s chůzí.A pevně věřím ,že by Vám opavdu pomohl,on to totiž UMÍ !!!
    máte-li chuť volejte !!!
    604 707 484 Váš Mikuláš z Ostravy
    *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit