Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Dušek

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásné léto :-) Všichni chtějí, aby je kontaktoval Jaroslav Dušek, já také :-) Potřebuji se zeptat na důležitou věc. Tak jestli máte někdo ten slavný kontakt, těšilo by mne. fonetic@seznam.cz Předem děkuji. K.R.
  • Amazonie

    Dobrý den pane Dušku,
    přávě se dívám na vás a Wiliama Politkoviče o Amazonii.
    Příspěvek nijak významě nevypovídá o politickém stavu v Peru. Vzhledem k tomu, že se téma kácení pralesa v záznamu s peruánci nijak neřeší, pochybuji o tom, že jsou o situaci informovaní, nejspíš v jejich zájmu, aby také nepřišli o život, že?
    Byla bych ráda, kdyby někdo s mozkem věděl, že dva roky starou situaci v Peru významě zlešil Stanislav Penc, který to řešil přes peruánskou ambasádu a české politiky.
    Jestli by nebylo možné, aby byl tento muž více informován o tom, co se v Peru děje?
    www.kozy.cz
    StanislavPenc@ volny.cz
    http://blog.aktualne.cz/b logy/stanislav-penc.php
    Děkuju moc Jíťa
  • Velký dík a můj obdiv.

    Dobrý den pane Dušek,
    z dřívější obdivovatelky Vašeho hereckého umění se ze mně stala stala zároveň i spřízněná duše s Vaším pochopením podstaty našeho bytí.Při sledování ukázky z dokumentu.."Když kámen mluví" jsem vnitřně jásala při Vašich úvahách a prožívala jsem krásné pocity z toho, že slyším krásného člověka, který poznal a pochopil a dokáže toto předávat dál úžasnou formou.
    DĚKUJI MOOOC.
    Jitka
    PS:Těším se na setkání s Vámi na "Čtyřech dohodách v Praze".Přestože jsou tato představení beznadějně vyprodána,což je nádherné, věřím, že mi lístek příjde.
    Jitka
  • Všem přátelům Jaroslava Duška, ale nejen jeho. Zveme vás tímto na SLAVNOSTI HARMONIE 13-14.6.2014 do Znojma. Jsou to Slavnosti s programem plným pohody a zajímavých hostů. Mimo jiné, vystoupí Jaroslav Dušek po oba dva dny, také vynikající dokumentarista Viliam Poltikovič, badatel a historik Bohumil Vurm, hráč na didjeridoo Ondra Smeykal, báječná kapela Yellow Sisters ad. Program najdete na www.harmoniezivota.com
    Jedná se o akci pro celé rodiny, tak neváhejte vzít sebou i děti:-)
  • Dobrý den, chtěla bych od vás poradit bojují s depresi už 11 let. Moje diagnóza bipolárniporucha. Moc věcí si snažím vysvětlit, ale nedaří se mi uzdravit ten pocit v duši anebo v hlavě je to jako bych měla mozek někde jinde už nevím jak si pomoct. Moc děkuji

  • Dobrý den pane Dušek,
    bohuřel nevím, zda na tyto stránky chodíte, tak je to z mé strany výstřel naslepo. S lidmi z firmy jsme shlédli Vaše představení Čtyři dohody v divadle Na Lávce a musím říci, obrovské nadšení. Mám shlédnuty Vaše přednášky a spoustu od Vás používám i ve svých. Jsem takový zloděj myšlenek, ale pouštět ty myšlenky dál je neodolatelné.
    Ptal jsem se vedoucích, koho by chtěli navštívit na přednášce a jednohlasně jste byl zvolen Vy. Mám tedy otázku, zda by bylo možné Vaši přednášku navštívit ve větším množství lidí - pokud budete z organizačních důvodů někdy v jižních čechách, nebo dokonce, zda byste někdy při návštěvě jižních čech nezůstal naším hostem a udělal přednášku v našich kancelářích, či jakýhkoli jiných prostorách v rámci města České Budějovice. Samozřejmě mým vítaným hostem jste kdykoli.

    S pozdravem Jan Votruba 602470661 jan.votruba@ovbmail.cz
  • Dobrý den pane Dušek,

    velmi by mě zajímala vaše cesta do amazonie a i nějaké detailnější informace o expedici a zda je nějaká agentura , která tyto expedice nabízí. Prosím kontaktujte mě na této adrese . mcmata@seznam.cz

    Děkuji a přeji krásný den.

    Martin Janů
  • Jarko si moja spriaznena dusicka robim cinsku medicinu v ba niekolko rokov po 26 rokoch sluzby . Konecne robim to co ma bavi a chodia ku mne klienti ktorym sa nemusim prosit a su spokojni. Obcas ma poboli velmi dusicka pri lieceni a potom to dobehnem nejako. Bol som u Teba na Lavke pred 2 rokmi nemam na Teba cislo ale moje je 00421903267712 www.healer.sk adrian.mizur@gmai.com tiez prednasam za kazdym inac podla pocitu a nikdy sa nepripravujem. Velmi rad by som sa s Tebou stretol bez nekych velkych vypisovaciek. Prajem pekny den Adrian
  • novak.jaromir
    Dobrý večer, 12.3.2012
    Četl jsem Váš rozhovor "Jaroslav Dušek pro Mf Dnes: Banky nám záměrně kradou duše ". Je to ješťě horší. Vzorce se nezobrazují, xy je tedy x na y. Vzorec od Carl Friedrich Gauss: geometrické posloupnosti.
    Státní dluhopis 2011 CR na 10let, úrok 7%. xy (1.07) (10) = 1.967151357
    Úrok banky třetinu, pojišťovna nic.Realita, inflace ( MFCR 11/2011 = 2.7% měsíčně ).Takže x na y 1 – 0.027( 12 měsíc) = 0.720035
    inflace plus úrok.(0.720035 + 0.07) (10 let) = 0.094724717 (kupní síla po deseti letech). Vynásobit částkou vkladu.
    Jdo o část z projektu "Kód Orfeus" Prvočísla va Věstonické vrubovce 30.000 BC. bonesbrokenkeyrsa.cz
    Jaromír Novák - 723 454 667.
  • Dobry den, prosim, najde se nekdo, kdo zcela nesohlasi s nazory pana Duska jako ja? Byla jsem na jeho vystopeni 4 dohody a chvilemi jsem byla sokovana vyroky o vychove deti, snad to byl humor, protoze jinak se na to ani divat nemuzu. Zijeme v ci ilizovane spolecnosti, ktera neni samozrejme uplne zdrava a vim , ze nekdy az kruta. Zda se mi, ze pan Dusek nema zrovna zdravy rozum a my se prece nemuzeme oddelit o teto spolecnosti a nedodrzovat zakony a pravidla. Vzdyt vsude musi byt nastaveny pravidla a poradek, aby vse fungovalo, jak ma. A tim spise v dnesnim svete, plneho nasili a strasnych mezilidskych vztahu, a melo by se se zacinat prave od tech nejmensich deti. Prosim vas., najde se nekdo, kdo ma podobny nazor? Dekuji Zuzka
    • ...z hloubi duše doufám, že se nikdo takový nenajde...
    • Pan Dušek nevychází z názorů, ale z prožívané skutečnosti. Zákony a pravidla, tak, jak jsou vámi pojímány, jsou jakési soubory psaných věcí, daných odněkud a od někoho (velmi nekonkrétního, kdo s vámi nemá nic společného). Vy tyto zákony chcete nést v paměti, která sama o sobě je velmi nedokonalá a pomíjivá. Když ovšem tyto pravdy a zákony vyrostou přímo z vaší duše, neexistuje možnost jejich porušení. Pokud je vaše duše naladěna na kosmický univerzální zákon o bytí, pokud jej cítíte, prožíváte a uvědomujete si jej, není důvod jednat proti němu a to nikdy. V jednom řádku máte napsáno, aby vše fungovalo jak má, a hned v druhém vyjadřujete, že to vlastně nefunguje... a nefunguje to proto, že udržujeme systém jakýchsi přejatých názorů. Co není vaší vlastní zkušeností, je jen frází. Zkušenost vychází z uvědomění si situace. Nikoli z přemýšlení a učení se jak to má být. Nýbrž z uvědomování si toho, jak to je. Zkuste někdy jen vnímat, jen pozorujte dění, buďte v něm a nepřemýšlejte, nepojmenovávejte vše, co vidíte, jen to nasávejte a třeba i vy náhle porostete ve štěstí a lásce....
    • všude musí být nastavenA pravidla !!! A vo tom to je *3*
    • Milá Zuzko,zdá se ,že jste 4 Dohody vůbec nepochopila.Ale to nevadí. Zkuste si poslechnout pana Duška v některých jeho besedách a uvidíte, že je naprosto duševně v pořádku.Nebo si kupte krásnou knížku Ze mě Cesta blázna a vnitřní svět, kterou napsala Pavlína Brzáková a Jaroslav Dušek. Tato kniha je věnována Matce Zemi a Otci Slunci.K této knize není co dodat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit