Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Faltýnek

OSOBNOST 10.1.2017 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dne 16.prosince2013 jste mě napsal - když některé tradiční politické strany již neplní svoji funkci a v rámci politického systému selhávají a je na místě,aby politickou odpovědnost převzaly nové politické subjekty.Jsem přesvědčen,že Hnutí ANO 2011 bude podnikat kroky,které povedou ku prospěchu všech občanů České republiky. S pozdravem Faltýnek.
    Není tedy pravdou,že co tvrdí Faltýnek není ubohost,ubohost,jak uvádí ČSSD.Rád bych podporoval písemně ANO 2011,jako poslanec Laudát podporuje Českou televizi
    Napište mi Zemek.
  • po schválení zprávy čt o hospodaření vás již nevolím
  • Dobrý den, rozhodl jsem se Vám napsat svůj postřeh,který se opírá o znalosti příslušníka SNB a později policie ve funkci kriminalistického technika, nyní důchodce. Situace ve státě a stejně tak na Slovensku nápadně připomíná rok 1989.V Praze jako mrtvý student,nyní slováci skuteční mrtví.Opozice už neví jak by Vás sesadila a tak se o p a k u je scénář roku1989,velice stejně vládaný politickými zkrachovalci. Sdělte to prosím panu Babišovi a dalším ve Vašem klubu.Blíží se obrovská katastrofa. Stačí jeden kamen do výkladu a je zle. Provokatér se již cvičí.Problém BIS je zástupný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit