Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Kubera

OSOBNOST 24.1.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nevím

    Pan senátor se narodil v r. 1947. Jeho životopis začíná prakticky v r. 2000. Co bylo mezitím? Marně hledám, co dělal před r. 1989. Může mi někdo poradit?
    • Musis to precist cele,ne jen 1.radek... *3*
    • Já to vím. Znám ho od r 1962 do r 1965........Tedy na střední škole....Pak dál už nevím.Jinak to byl muzikant,hrál dobře na kytaru,a měl výborného parťáka do uměleckého dua.
    • Vendulko,je to tam napsané.1967-1969 Sklo Union Teplice
      1969-1990 Elektrosvit Teplice *3*
  • von.Karton
    Poslouchal jsem Kuberovo v vystoupení na posledním sjezdu ODS. A musím souhlasit s tím co se říká - je to nejpitomější člověk v politice. *1*
  • Senátor Kubera to je ubohý žvanil který v politice nemá co dělat.
    jeho názory na kouření jsou již na léčení,ne z kouření ale moskem.
  • Kubero ,kdo rozháže peníze co našetřila pravice.O jakych penězích mluvíš.,Vždyť si vaše býv.vláda a ministři rozebrali ŠTVRT miliardy.A vláda rozpočtové odpovědnosti v čele s Nečasem a jeho konkubínou rozhazovala jak se dalo .Její nehorázné výplaty zařízení její rezidence v Hrzánském paláci ježdění vládních limuzín s obědem atd.Tak co ušetřila ta vláda já ti řeknu co H O V N O.Tak neoblbuj národ. *11* *11* *11*
  • Prosím, udělejte něco s tím antikuřáckým zákonem, nebo ať se zruší i podávání alkoholu, sladkostí a uzenin.
  • ODS= Nepotrestaní ZLODĚJI..Patří na hnojište dějin *1* *1* !!!!!!!!
  • Teplice - rádoby "Malá Paříž" jsou jinak co do sportovního vyžití pro vlastní obyvatele totálně zaostalá vůči okolním městům. Teplice nemají zimní stadion - zbourán - nedořešen, nemají koupaliště (plavecká hala není koupaliště) nemaj žádnou online dráhu apod. Nová sportovní hala shora uvedené nedostatky nevyřeší! *9*
  • vy de...te kolik vám je 70 let ? a jste hňup do hospody se chodí pít pivo a kouřít už asi 1000let a 1 blb to takle posere :-(((( *10*
  • Blahoslaveni chudi duchem. Asi tak -preji vsechno dobre...
  • Senat je na H*VNO ,škoda peněz pro DARMOŽROUTY!!!!! *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit