Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Slávik

OSOBNOST 26.8.2010 
132 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..tam povolání !! *1* Herec pro muže s jinou orientací !! *1*
  • bukvice, má to rád do řitě.... nechtel bych s nim bejt na hotelu ve vegas *9* moje řiť by nebyla v bezpečí *9*
    • Sooul
      ty máš představu, že chlap jeho vzezření a postavení má za potřebí špinit se každou špinavou prdelí?? Bože můj vy jste všichni paka fakt. Možná bys byl ještě rád kdyby tě takovej chlap voprcal, protože kdyby jsi byl normální člověk, tak nemůžeš napsat takovouhle věc. Asi po tom tajně toužíš zašukat si s chlapem a nemáš odvahu co? Srabe!
    • Ty zrudna obludo ty vypadas jak potrat tak se moc nevzrusuj...a neonanuj na myslence ze te nejaky svalnaty borec opicha v hotelu v L.V....O tebe by nikdy nemel zajem zadny gay a pochybuju ze zena taky... *1*
  • "herec" pro pány nic víc ! *6*
  • silně nesympatický už od prvního pohledu.
  • Je to buk-vice *1* *1* *1*
    http://www.falconstudios.com/en/Roman-Gregor/model/11411
    • Sooul
      pouhá závist, kdybys měl v těch letech příležitost, dost odvahy a hezký tělo byl bys na tom stejně..klid a dej závisti volno.
  • Není mi jasné, proč tento mladík jako Slovák uváděl českou Miss, ještě k tomu byl velice arogantní, bez úrovně chování, je namyšlený a myslí si, že je mistr světa, ale vlastně svým chováním ukázal svoji malost. Pohled na něj je velice nepříjemný, škoda, hodně ten večer pokazil
  • jaro je fakt hustej,nejdřív se andree omluví(andrea je jeho žena)a pak osahává gábinu. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Je to arogantní blbec. Možná že "má" zkušenosti, ale je neslušný, jak jsem řekla arogantní, nečetl zřejmě etiketu, protože to, jak včera vystupoval v České Miss 2012 bylo otřesné a urážející na všechny strany. Všichni ho nenávidí. Je to namyšlený, arogantní, nevychovaný, sobecký a bezohledný blb ze slovenska, co se sem přifařil, jako by nic.....to je můj názor...
  • Včerajší večer bol naozaj hustej. *1* *1*
    Zaujímalo by mne ako to jaro vysvetlí doma. *1* *1*
  • Dobrý a hezký den, nevím jak pan Slávik prezentuje kulturu, ale vím jedno. Jeho chování při uvádění soutěže hezkých dívek a při velmi četné návštěvnosti - kultúře oddaných osobností, které je muselo urážet. Jednalo se o vystupování moderátora s rukama v kapsách a tak početné publikum mu nedalo lekci slušného chování. Proč se podporuje takováto moderna jednání? R.T. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší