Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Slávik

OSOBNOST 26.8.2010 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 33 let??? já myslel že mu je tak PADESÁT!!! *6*
  • Pan Slávik na mě působí jako velmi vyrovnaný člověk plný sebevědomí,který si jde vždy za svým cílem. Jelikož ho znám pouze z médií,nemohu ho posuzovat jaký je jako člověk.Nicméně na mě i rodinu z televize působí velmi kladným dojmem. Samozřejmě spousta lidí ho asi nemá ráda z titulu toho,že je v soutěži nepustil dál a pod. Nikoho přeci sprostě neuráží jen dělá svoji práci.Pane Slávik,prřeji Vám hlavně pevné zdraví a pohodičku.
  • Neuvěřitelný muž!... nikdy jsem nebyla na starší,ale on je dokonalý *14* krásný,inteligetní,zajímavý.. miluju jeho názory,a pohled na svět,a na to jak umí dobře řešit všelijaké situace a přitom je stále sám sebou a umí si se vším poradit. Nehorázně moc bych se s ním chtěla někdy setkat *14* wooow. nemám slov.
  • nepoznám ho veľmi dobre, ale zaujal ma svojim výzorom.. má v sebe niečo neznáme, čím ženy isto priťahuje :) *14*
  • Jaro je tak arogantní, až to bolí... Nejhorší je, jak si hraje na Simona Cowella v porotě ČS má talent.
  • Silvie255
    Jaro Slávik je ten nejlepší slovák na světě a tayk nejhezčííí
  • Prosba o autogramiádu

    Vážený pane Sláviku, ráda bych Vás pozvala na autogramiádu při 12.ročníku Senátorek- zábavného dne pro postižené i pro veřejnost v Praze. 19.6. tento den moderuje pan Aleš Háma a máme objednané pěkné počasí- 25st. V případě zájmu zašlu obratem informace o akci i o naší nadaci Cesta naproti. Děkuji za pochopení a přeji pevné zdraví a krásné jarní dny. S úctou Michaela Jedličková
  • werma

    vek

    jo 36let uz sedi ale 33 dost divny dala bych mu tak 40
    • adolik

      Omyl!!!

      No hlavně se Jaro narodil 9. 7. 1974 a ne jak je to napsaný v popisku (9. 10. 1977)
      *13* ..takže i tímto prosím adminy at to změní!!!díky!!!!! *4*
      • misssteamy

        Re: Omyl!!!

        ano vím, že mu bude zřejmě 36, jen se pozastavuji nad tím, jak někomu můžu připadat že je mu 40
        • adolik

          Re: Re: Omyl!!!

          Tak jak tak vypadá naprosto úžasně!! *15* na věku přeci nezáleží :o)
          • misssteamy

            Re: Re: Re: Omyl!!!

            to každopádně *14* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Omyl!!!

              Jaro slávik vypadá tak na 32 je to hezkej chlap *14*
    • misssteamy

      Re: vek

      co? Na 40 teda rozhodně nevypadá. Ani na 36
      • ja by som mu dalal oveľa menej
  • Jen by to chtělo

    Super, že sem někdo dal i jeho profil, jen by to potřebovalo pár úprav. Například, je znamení Rak (dřevěný tygr) a narodil se 9. července 1974. Takže mu momentálně je 36 let. A ten překopírovaný životopis, z toho se člověk moc nedozví, že?
    • ne narodil se v roce 1975
    • adolik

      Re: Jen by to chtělo

      Ups..nevšimla jsem si tvého komentáře..ale máme stejný pohled na situaci... *15*
  • NÁÁÁDHERA

    Ten chlap je naprosto dokonalý!! Každou neděli u Talentu doslova slintám :-)
    • lieblinka

      Re: NÁÁÁDHERA

      Jo to máš teda pravdu, je to vážně nádhernej chlap, mít ho tak doma co *1*
      • to nechtěj!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit