Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Uhlíř

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všetko najlepšie k sviatku..
  • Mám tě ráda Járo tvůj milí SEWW děkuji *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)
  • Milý pane Jaroslave
    Gratulace všechno nejlepší k narozeninám!!!!!! *4*
  • Přání

    Milý pane Jaroslave
    Připojuji se též ke gratulaci,jako dopoledne Čro.1.Radiožurnál Vaším
    65.narozeninám a hodně štěstí,zdraví
    a dobrou pohodu. *3*
  • Nabídka spolupráce.

    Vážený pane Jaroslave,
    srdečně Vás zdravím.
    Líbí se mi Vaše tvorba, a to především proto, že je kultivovaná, citlivá, laskavá a neagresívní, potěší a pohladí na duši. Výrazně se liší od šedi a stereotypu naší současné popmusic.
    Vím, že preferujete téměř výhradně spolupráci s panem Zdeňkem Svěrákem, ale i přesto jsem v sobě našel tolik opovážlivosti a dovolil si napsat specielně pro Vás (popř. i někoho jiného) pár písňových textů, o kterých jsem přesvědčen, že by se po Vašem zhudebnění a ve Vašem podání mohly stát hity. Tématicky se týkají přírody, koní, humorně podaných mezilidských vztahů i černého humoru. Mohu vytvořit i upravit neotřelé texty i na jakákoliv jiná témata dle přání.
    Nevím však, na jakou adresu (emailovou či jinou) bych Vám je mohl doručit.
    Děkuji za případný zájem. *5*
  • Jaroslav Uhlíř

    Milý pane Jaroslave
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji vám hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní,tak i profesionální. *4*
  • jen tak

    Líbí se mi vaše písničky, které pomáhají v dnešním přemodernizovaném světě si všímat obyčejných věcí, které jsou v každodenním životě důležité a člověk je přehlíží. Nejvíc se mi líbí: Chválím tě země má,Kamarádka Lípa,Ta naše hospoda, protože mají moc pěkné melodie. V televizi je to hodina zpěvu, která je o prázdninách příjemné "osvěžení" na duši. Přeji panu Uhlířovi hodně krásných nápadů, možná by mohl vložit i náboženský motiv do písní.
  • Posluchač

    21.4.2008 22:22 Dobrý den pane Svěráku! Někde jsem se dočetl, že jste s panem Uhlířem složili českou písničku k oslavě narozenin. něco jako ruské živjó, nebo polské sto lat. Nemyslíte že nastal čas, kdy se na nás valí dědové mrázové, klausové a samá cizina oprášit něco národního a hlavně českého? Cizáci se na nás hrnou ze všech stran. Vypadá to že pro příští generaci už bude úřední jazyk angličtina. Bratr Žiška by měl zavelet hr na ně. Proč si máme přát k narozeninám anglicky? Co založit nějaký obrozenecký klub? Pokud by se písnička dostala do médií, snad by se uchytila. Přeji pěkný den.
    *4*
    • Re: Posluchač

      Ríša a Míša už udělali coververzi této písně-Nina má proleženiny *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit