Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Wykrent

OSOBNOST 14.2.2009 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Járy je mi velmi líto! Přijměte prosím moji upřímnou soustrast s jeho neočekávaným úmrtím! 

                           S pozdravem Miloš Zummer, Jesenice u Rakovníka, Křižíkova 350, 27033

  • Milý pane Jaroslave, právě jsem přijela z Vašeho skvělého koncertu, děkuji za úžasný večer.
    Jste skvělý, a když jste rozbalil Váš rock, musela jsem se moc držet , abych nevyskočila a nezaskotačila si.Měla jsem vynikajíci místo hned před Vámi, takže jsem vše měla přímo na zlatém podnosu.Děkuji, děkuji.....Vaše pořekadla mne také moc pobavila, knížečku mám.....přeji Vám hodně zdraví a sil na další koncertíky......Taktéž manžel děkuje a sdílí mé nadšení bez výhrad!!!!!Jaroslave, Jaroslave, písně Tvé si budu zpívat na oslavě.Píseň Agnes nese stříbro...pro Vaše naše dobro.....SY
    • Vzhledem k datu šlo asi o náš letošní dubnový koncert v ostravské HELIGONCE - z kterého (pokud vím) jsem měl stejně dobrý pocit jako Vy nejenom já, ale i všichni mí muzikantští kolegové. Za což ovšem patří také dík všem v publiku, protože i v muzice platí, že ten který interpret & příslušní posluchači jsou vlastně "spojené nádoby". Takže : poděkování i Vám a (pokud možno) někdy někde zase na shledanou i na slyšenou !!!!
  • Pane Wykrente hodně zdraví a štěstí v novém roce!
  • Pane Wykrente přeji Vám k Vašim sedmdesátým narozeninám hodně zdraví a spokojenosti. Jsem velký fanoušek M.Rottrové,mnohokrát jsem byl na jejím koncertu.
  • Byl jsem na koncertě Marie Rottrové. Jste stále Pan Zpěvák. Děkuji
    • *14* Souhlasím
  • Děkuji, děkuji, děkuji, Vaše hostování u Marušky Rottrové bylo úžasné, jste stále stejný pohodář jako když jsem na Vás byla v Kadani, jako studentka. Moc Vám děkuji za vše co jste pro naší kulturu udělal. *14* *14* *14*
  • Vážený pane Wykrent, roky v sobě nosím potřebu Vám poděkovat,že jste se vždy choval jako slušný člověk. Vysvětlím. V roce 1974-6 jsem sloužil v Ostravě a Vy jste pro vojáky dělal vánoční pořad v důstojnickém klubu. Nejen Vaše krásné písničky,ale i slovo,kterým jste provázel byly super. V době hluboké normalizace pronést fórek o paní ze stánku Nemáme SVOBODU, máme RUDÉ PRÁVO,v místnosti plné lampasáků a kontrášů, chtělo hodně osobní stečnosti. Pamatuji si to jako dnes.
    S pozdravem a hodně zdravička. jvitasek1@seznam.cz
  • K svátku

    Jaroslave, dnes Tvůj den, tak si ho plně užívej, Tvůj fanda *3*
  • Vážený pane Jaroslave,

    děkuji Vám za úžasný zážitek ze dne 16.4.2011- kdy jste zpíval v Ostravě
    na výročí založení domu kultury Ostrava.
    Nejen, že jste tam rozhodně patřil, ale předvedl jte, přes všechny zdravotní starosti,že umíte svým zpěvem stále naladit v člověku ty správné struny.
    jsme moc ráda, že jsem měla možnost slyšet píseň Sára, je nádherná a snad někde vyjde, bylo by škoda, kdyby byla zapomenuta. Zároveň dovolte, abych Vám popřála k nadcházejícím svátků, i Jaroslavovi. Pěkné dny a hodně síly přeje Inka
  • 13. komnata

    Vážený pane Jaroslave,
    v pátek dne 11.2.2011 byl zveřejněn pořad Vaší 13.komnaty. Jako Přerovačka Vás znám téměř 30 let, dovolte mi, abych pomyslně smekla klobouk před Vaší pílí a trpělivostí, s jakou jste přijal "nový život" a jak své bohaté zkušeností a úsměvy rozdáváte dál a dál dalším generacím. Nesmírný obdiv patří i Vaší paní, která je tou ženou, která umí být pilířem, oporou a podporou na správném místě ve správný čas. Jednoduše správná "dvojka". A dovolím si ocenit i postoj Marušky Rottrové - také úžasná žena (měly jsme v Ostravě společnou švadlenu).
    Tento pořad byl vysílán v den úmrtí Vašeho kamaráda Pavla Nováka - opravdu existuje něco mezi nebem a zemí, pokud se to člověk naučí přijímat, naučí se žít i nový život - mnoho zdaru, vitality, elánu a potřebného štěstíčka (jestli dovolíte postřeh - k té hůlčičce by se hodil jako doplněk i klobouk nebo klobouček). Hodně zpívání a veselí Vám i Vašim blízkým přejem Marie z Hranicka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit