Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Zvěřina

OSOBNOST 17.2.2014 
1 příspěvek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večer pane doktore.Omlouvám se,že piší tady. Bohužel email do práce na Praze 2 neznám! Byl jsem za váma několikrát v práci na Praze 2.. Žel nepodařilo se mi vás zastihnout jenom jednou! Ja dělám u bezpečnostní agentury a mám častější směny a od 7:00 do- 19:00. Nebo od-19:00 do -7.00hod.Po těchto nočních směnách se snažím aspon trochu prospát... Jsem sám,nemám nikoho ,kdo bi za mne neco udělál. když mám tři smeny po sobě tak jsem rád že si aspon nakoupim a něco uvařím dopředu...Několíkrát jsem byl za vama a nepodařilo se mi vás zastihnout.Napsál jste mi leky které vůbec nezabraly...Od doby co jsem u vás byl na konzultaci. Jsem si našel partnerku. A problémy s erekci trvájí i nadale i když se snažime. Mezitím než jsem ji poznál bylý u mne bolesti v penysu i okolý. Výtok řáden a ud čistý! žel ud mi jde při topoření na horu co jsem nikdy nemnel!Po nějakou dobu jsem chodivál do nemocnice na ŽELIVSKÉHO K PANU DOKTOROVI bYTNEROVI NA ONKOLOGIÍ,KDE MI PICHAL INJEKCE DO PENISU A BOLESTÍ PŘESTALY. nO S EREKCI PROBLÉMI POŘÁD JSOU. Domá mám ijekce které jsem nedobrál bo mám směny ,kdy jsem celé dny na letiští ,kde pracují. Vracím se hodně pozdě a ráno vstavám moc brzo bo v 7:00hod musím bít na letiští a celý den. Dom dojdu po 21:00hod. a jsem hotov tak do sprchy a spát bo ráno po 5:00hod musím cestovát,aby to stíhl do 7:00hod...Prosím! O radu! Myslite. Že mi muže pomoci CLEAVIN????? Uvažovál jsem ,že bi to skusil.Aký je váš názor? Děkují za pochopení! Prosím odepište mi na e-mail:Jalamaih@centrum.cz S pozdravem Ján Maras....Váš pacient ročník 59........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit