Přejít na výpis diskuzí

Jason Donovan

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason Donovan má velmi pěkné a melodické písničky. Vždy mi zlepší náladu a zpříjemní tak celý den. Sympatický člověk i hlas. *4*
  • jeynna

    Fotky

    Ahoj asi před dvěma týdny jsem vkládala fotky Jasona sem a nevím z jakého důvodu tu nejsou?Můžete mi poradit jak to mám udělat když fota mám a chci je vložit?Dík za radu. *3*
  • Re: Re: Re: Re: prosba

    Ahojky, jsem Jasonova velká fanynka už snad celou věčnost.
    Zjistila jsem, že koncertoval a možná ještě koncertuje v Irsku a Anglii, ale tady u nás zatím nic...:-(( Moc mě to mrzí, protože kdyby byl blíž, třeba v Německu, tak hned jedu a jsem ráda, že by někdo jel se mnou :-) *3*
  • Re: Re: Re: prosba

    Ahoj, tak Jason je ženatý a má děti :-((sakra tak už nemám šanci,ale chtěla bych moc na jeho koncert a nemám s kým a nevím jestli ještě koncertuje,protože jsem se to dozvěděla pozdě:-((ale u nás nebyl a taky ted vydává nové cd a nevím kde ho mám sehnat tak zdravím všechny fandy,papa a díky za odpovědi,Rena
  • Re: Re: prosba

    ahojky díky za odpověd, ještě by mě zajímalo, zda se oženil a má děti.Díky
  • Re: prosba

    Čau, jsem taktéž "fanynkou" hudby 80.let a taktéž jsem v té době ráda poslouchala Jasona s Kylie Minogue. Co se jeho týče tak vín jen to, že někde hraje v londýnském divadle ....
  • zkus se podívat: www.jasondonovan.org.uk www.jasondonovan. co.uk
  • prosba

    zdravím posluchače hudby 80.let a mám dotaz-víte někdo, co dělá Jason Donovan nyní.Zpívá, hraje, vystupuje někde,odpovězte mi prosim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit