Přejít na výpis diskuzí

Jason Hughes

OSOBNOST 1.8.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JASON HUGHES

    Já Bych ho chtěla někdy vidět v ČR a rovnou v Praze. *9* Já ho taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkk k miluju...Že to ani nepoznáte... *14* *14* Proč se kurňa ženil? *7* Já bych chtěla letět příští léto do Anglie... *14* *14* *1* Ach jo. *9* Nezná někdo z vás jeho mail? *7* Moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc ho milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jason

    Je staršlivě sympatickej a taky se děsně hezky usmívá *14* *14*
    • Re: jason

      On se nejenom hezky usmívá, ale především se skvěle šklebí-to se mi na něm nejvíc líbí *1*
  • pozadí

    Abyste se z něj nerozpustily holky *4* ....., ale dneska měl na sobě poprvé jeansy a musím uznat, že má super zadek *14* .
  • Znám ho z Vražd v Midsomeru a totálně jsem se do něho zamilovala *14* Když ho vidim...mmmm.. *14* *14* *14*
  • No tak jak na to koukám tak nejsem jediná kdo ho naprosto zbožňuje. Ach bože, jak on je sladkej *14*
  • Je dokonalej a jeho boží úsměv mmm *14*
  • Icht und Jason

    On je tak vtipnej,že bych se snad zbláznila smíchy. *4* To je škoda že je ženatý a má 2 děti.Já bych si ho moooooooooooooooooooooooooooocccccc ccccc přála vzít za muže.Já bych proto aby se rozvedl snad šla i do ohně...:-) *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *5* *3* Nevíte náhodou někdo proč se ženil? *7*
  • loreleis

    Je skvělej!

    Musím říct, že máte všichni pravdu, je opravdu úžasnej!
  • je v pohodkeeee

    Jay je sympatický herec, poznám ho zo seriálu Vraždy v Midsomeri. Postava seržanta Bena Jonesa mu náramne sedí... *1*
  • chjo

    s tím manželstvím mě taky zarmoutil a jak...:-( -které taky nechápu:-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit