Přejít na výpis diskuzí

Jason Isaacs

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason...

    Baby, přiznejme si to... Jasonovi modrý oči dostanou každou *14* Je perfektní, hlavne ve filmech Harry Potter a Armageddon... *14*
  • Jason

    jason je prostě božský, úžasný a nédolatelný *14* *14* *14*

    Když ho vidím jako Luciuse, tak se mi rozbuší srdce *4* *4* *4*

    JE TO MŮJ IDOL

    Podívejte se na můj blog plosím:www.sarinka21.blog.cz


    ZANECHTE MI KOMENTÁŘ
    HLASUJTE
    • Re: Jason

      Uplne souhlasím *4*
      • Re: Re: Jason

        Si moje krevní skupina *14*
  • On je prostě

    Úžasný sexy muž s obrovským *5* charismatem a krásnýma očima. Výborný herec a jako Lucius Malfoy nemá prostě chybu. Ty vlasy mu moooooooc sluší. Stál by za hřích. Vlastně on by to hřích nebyl. *3* *4*
  • je to kořen... *3*
  • Jason

    Je to velmi sympatický a talentovaný herec. Zahraje opravdu vše *1* *4*
  • nejvíc nejlepší..

    Viděla jsem Patriota a řikala jsem si,,Tý brďo ten zloun je tak hezkej,vypadá i milej.´´-bylo mi děsně líto že ho zabily,hlavně aby dobro zvítězilo,že?
    V postavě Luciuse si nedokážu představit nikoho jinýho,to samé u Hoooka.¨
    Jsem ten typ,kterému se líběj ´´ti zlí´´ no a uznejte sami,že ´´kladní hrdinové´´ jsou věčně najedno brdo a bez fantazie. Kdežto zlouni...ááách
    A právě Jason je vždy originální padouch a pokaždý jinej....JE TO PROSTĚ MŮJ NEJVÍC NEJLEPŠÍ HEREC *14*
  • dokonalej

    fakt je úplně boží. ty očička. uplně nejvíc herec *14* *14* *14*
  • kapt. Tawington

    Je to ten nejuyasnejsi herec a zaporaky mu proste jdou ze vseho nejlip jeho oci jsou pri tech rolich toho dukazem *4*
  • zkoukněte to

    holky já vám nechci kazit vaše sny ale vy ste asi neviděli jak se cucá s chlapem a pak ho udusí že ne*7* tak koukněte na tenhle odkaz http://www.youtube.com/watch?v=3sTf 6vgxV_U nevim z jakyho je to filmu ale čuměla sem jak to péro ale i tak mu to tam sluší tak snad sem vám ho moc nezhnusila *1* *1*
    • Re: zkoukněte to

      Já jsem ten odkaz dala a ukázalo se mi, že tam není, ale chtěla bych to vidět. No holt mám smůlu...... *9* *4*
    • Re: zkoukněte to

      No tohle by sem na Jasona nikdy neřekla. Ale opravdový herec musí umět zahrat vše a on opravdovým hercem naozaj je *4*
  • obdiv

    bane bože, to je ale pěknej chlap, že sem si toho nevšimla dřív!! Tomu já říkám chlap s šarmem *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit