Přejít na výpis diskuzí

Jason Mraz

OSOBNOST 31.12.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mraz

    Souhlásím že má super hlas,chtěl jsem se zeptat kde se tady dá sehnat jeho deska dík.
  • pajushee

    ..

    Hej já ho ták žeru! :-D Bože on je úžasnej !! :-P
  • tak jsem si naivně myslela,

    že má něco společnýho s Prahou (ČR), když i klip Lucky je natáčen v Praze :) a přijmení je Mráz x) ale jen ty předci x))
  • jitkasa

    božskej hlásek

    Jeho hlas naprosto miluju a zbožňuju :-{}! Je prostě úžasnej jako sám Jason..mohl by bejt tady někde v ČR koncert jela bych hned :-)
  • anigo

    Happy Borthday!

    Všechno nejlepší Jamsone!!!Už je z ¨něj velkej kluk *1*
    • anigo

      Re: Happy Borthday!

      *Jasone
  • zebricka003

    =))

    jaak jaaa jeho pesnicky zboznujeeem *14* *14*
  • paola15

    pohlazení po duši

    Jeho písničky se mi úplně dostávaj pod kůži. Kdykoli je mi smutno nebo i jen tak si ho pustim...Beautiful mess je pro mě naprostý top.. *4* a i další..třeba I'm yours, Details in the fabric, aj.. *14*
  • Jason Mraz v Brně

    Požádejte o koncert Jasona Mraze v Brně! http://eventful.com/performers/jaso n-mraz-/P0-001-000001223-5/demand?u tm_source=facebook&utm_medium=apps& utm_campaign=customperf_app&fb_sour ce
    • miláček naší celé rodiny*muck*

      jason je moc božskej hezky zpívá co hezky?nádherně já se svími dvěma sestrami ho posloucháme furt dokolo na mobilu jeho písničku I´m yours máme jako vyzvánění mamka si zpívá jeho písničky když pracuje na PC taťka si jeho písničky zpívá ve sprše a zapojují se dokonece i babička s dědou *1* když okopávají záhonky pobrukují si písničky od jasona mraze takhle moc ho naše rodinka miluje *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jasona Mraz v Brně

    Požádejte o koncert Jasona Mraze v Brně! http://eventful.com/performers/jaso n-mraz-/P0-001-000001223-5/demand?u tm_source=facebook&utm_medium=apps& utm_campaign=customperf_app&fb_sour ce
  • ditte

    Dituš

    je k sežráníí,kráásně zpíívááááá *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit