Přejít na výpis diskuzí

Javier Bardem

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmm.....

    Jéééé......holky toho tak mít doma Zamilovala jsem se hned na první pohled *14*
  • nejlepší je "Lorenzo"

    jeho šarm mě z filmového plátna téměř vždy totálně odrovná!
    proč téměř? No, "Hlas moře" jsem viděla v momentě,kdy jsem si Javiera chtěla uchovat spíše jako neodolatelného Lorenza. Takže tématika filmu mě trochu zaskočila, podle obálky DVD jsem čekala zase toho dlouhovlasého sympaťáka.
    ale nevadí, nic to nemění na tom, že je výborný herec a vše mu to žeru,... *1*
  • Uzasnej chlap

    Jo jo, je skvelej herec, to sedi. Ale zensky, to jsem vazne jedina, ktery pripada nadhernej a sexy???!!!! *4*
    • Re: Uzasnej chlap

      No to rozhodně nejsi *3* Javier Bardem...jde z něj takové sexuálno až si říkám, jestli je to vůbec možné...hlavně ve filmu Vicky Cristina Barcelona... *5*
  • Javier!!!!

    Javier Bardem je skvělý herec. V Goyových přízracích je jako Lorenzo naprosto skvělý!!! Je to vyjímečný herec a taky přitažlivý chlap! *14* *3* Goyovy přízraky jsou můj nejoblíbenější film! *4*
  • je super

    Viděla jsem ho zatím jen v Goyovy ale tam byl super.přišel mi tam hrozně sympatickej úžasnej.tedka budu shánět filmy s ním *1* *1* *1*
  • the best sexy man

    the bestsexy man!!!
  • Vicky Cristina Barcelona

    Tak včera jsem šla sama na nový film s Javim od Woodyho Allena...Vicky Cristina Barcelona...radím na něj nechodit s partnery, protože by byli nuceni se dívat na váš výraz plný chtíče pokaždé, co se tam Javier objeví...hej no hrůza, snad ten můj výraz nikdo neviděl:-D...není snad víc sexy herec než je on...moje oči byly přilepené na něm...no děs...takže pokud se chcete pokochat tak doporučuji *14* vůbec se těm ženským v tom filmu nedivím...
    • Re: Vicky Cristina Barcelona

      nejvíc souhlas !!! Hraje tam užasně *14*
  • Je prostě sexy

    Uaaaau.....
  • afrodite

    Vše nejlepší k narozeninám Javi :)

    Ajaj tak Javi nám dneska slaví 42.narozky (prýýý....jelikož druhá možnost kdy se narodil je 1.5., co mi přijde věrohodnější, vypadá totiž jako Býk, a ne Ryba)...ale i tak:
    Přejeme Ti Javi k dnešním narozkám jen to nej nej nej...hodně štěstí, lásky, radosti s malým prckem a hoooodně dobrých rolí...anic si z toho nedělej, žes nedostal Oscara...i tak Tě milujem a jsi bezkonkurenčí :* *3* *14*
  • Javier je naprosto jedinečný a dokonalý herec ve všech směrech. Sice se říká, že nikdo není dokonalý, ale on prostě pro mě je a tak to i bude:-). Líbí se mi, jak v kladných rolích např. Jíst, milovat a meditovat - kde bych jej zulíbala, jak je tzv. k sežrání, tak v poslední Bondovce, kde hraje padoucha a je na blond. Přesně jak už tu bylo několikrát zmíněno, charismatický, naprosto sexy mužský s hereckým a výtvarným talentem a navíc se smyslem pro rodinu. Takovýho tady u nás těžko pohledat. U mě palec nahoru, a né jeden, všechny 4, které mám :-)) Jsi Božííí Javiere - miluji Tě!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit