Přejít na výpis diskuzí

Jayson Pena

OSOBNOST 18.10.2009 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach jo

    tvl vám se furt něco nelíbí!!! když vybrali Cayceho tak ste měli kecy a teď máte kecy i na Jaysona!!! o co vám sakra jde?! Jayson je hezkej, nádherně zpívá a úžasně tancuje!!! US5 si ho asi nevybrali jen tak pro nic za nic!!! *16* *16*
    • katy_kiki

      Re: ach jo

      Jj taky si myslím x(
      Cayce je fajný x)
      A Jayson je vážně hezkej x) a to jak tancuje je úžasný *14*
    • luciferka753

      Re: ach jo

      Souhlasim s teboou :-)...Mě se Jays taky líbí...a když si vzpomenu jaký sem měla řeči na na Cayceho tak mě to docela mrzí...A já sem s nim spokojenáá :) *14*
  • us5

    Nechci nic říkat ale je to věc Us5 koho si do skupiny vezmou a vy to nezměníte tak se tu přestaňte dohadovat o tom jestli je Jayson dobrej nebo jestli je kopírka Michaela.Bud mějte rádi všechny v us5 nebo nikoho!!Normální fanoušek by měl rad celou skupinu i kdyby tam byl jeden který není zrovna nejhezčí!! *16* *16*
    • Ale tím že tam mění členy už to není us5 takový us5 jaký bývali .....nejdřív odešel mike to s eještě dalo přišel vince ...pak odešel chris vzali zase novýho ....no nwm ale us5 léta skončili ..... už je neposlouchám pár let ... můj důvod byl prostý us5 jako skupina skončila už je tam jen richie, jay a izzy 3 z 5 ....pro mě je to jen us3 *1* *1* *1*
  • nikola-us5-richie

    Chyba v základním údaji

    Mají tam chybu. Jayson se narodil v roce 1990 a ne 1991. Je mu 19 a ne 18.
    • Re: Chyba v základním údaji

      taky mi to bylo diný *13*
  • nikita007

    ...

    nic proti, ale na myspace má že se narodil 28. října 1990 *7*
  • alimak97

    můj názor XDD

    mno měla jsem keci na Cayceho...Možná i zbytečně.....Ale já si nemůžu pomoct mě se prostě Jayson nelíbí...Asi proto že se mi zdá jako kopírka Michaela a Michael je jen jeden...
    • alimak97

      Re: můj názor XDD

      Jo a ještě Michaela nikdo nenahradí.......
      • katy_kiki

        Re: Re: můj názor XDD

        Mám ráda US5 a některý lidi co znám si myslej že jen kvůli vzhledu...ale mě se líbí ta muzika a Jayson zpívá vážně úžasně ! A myslím že to žádná "kopírka" Michaela není ! Protože kdyby tam byl blonďák byla by to pro některý "kopírka" Chrise, kdyby nějakej hnědovlasej tak "kopírka" Vincenta a kdyby jinej tip tak by se vám nelíbil protože byste chtěli z5 starý členy... Je to můj názor takže se neuražte xD
        • barcik01

          Re: Re: Re: můj názor XDD

          To je pravda no..ale pro me budou us5 vzdycky jen Chris,Richie,Jay,Izzy a Michael ;je to jen otazka nazoru jak je kdo komu sympatickej no.,..
  • alimak97

    .........

    Co to vybrali?? Neměla jsem Vinnieho ráda ale teď pudu k němu do fanklubu........ Mno možná až Jaysona uslyšim zpívat trochu názor změnim.... No i když......Možná...
    • katy_kiki

      Re: .........

      Tobě asi vážně záleží jen na vzhledu...
      • alimak97

        Re: Re: .........

        na vzhledu?? mno to tky, ale tohle je vážně dost dobře zachovalá mumie.........Já chci Michaela!! Nebo Chrise!!...Hmm, celou základní sestavu!!
        • katy_kiki

          Re: Re: Re: .........

          Ok já myslím že to žádná "dobře zachovalá mumie" není ale já osobně bych nechtěla z5 ani Chrise a ani Michaela protože měli důvod odejít a z5 bych je nechtěla *9* Jayson má úžasnej talent x) a myslím že je hezčí než Michael !
          • Re: Re: Re: Re: .........

            jayson perna je fakt frajer *14*
  • alimak97

    ..........

    Mno trochu jak Michael.......
    • alimak97

      Re: ..........

      Jasan Michael byl hezčí a měl lepší hlas.......... Myslela jsem to jako že Michael bude asi jeho velkej vzor......
      • alimak97

        Re: Re: ..........

        P.S.Jayson je slabá kopie Michaela
  • luciferka753

    :)

    Podle mě se tam hodí...má krásnej hlas a úžasně tancuje....A navíc mi teď docela připomínaj tu starou původní sestavu :)Prostě podle mě vybrali dobře *3*...To je můj názor *4*
    • mileyhilary

      Re: :)

      Souhlasím s tebou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit