Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1069 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Van Damme nemám taky k jeho herecké kariére respekt a to žádný, zkrachovalá existence, která nemá co divákum dát *1* *1* *1* *1* . Respektuju ho pouze jenom jako človeka, ale ne jako herce
  • Luky1987
    Van Dammovy se uz i já radeji vyhnu pro jistotu, protoze prerne, jak to rekl Kurt Cobain z Nirvany : Je lepsí shoret pocas nejvecsí slávy nez vyhasnout, no a Van Damme vyhasl, proto muj respekt ZTRATIL
  • Luky1987
    Replikant a Peklo - In Hell, jedine v tehle filmech se mi Van Damme líbil, jinak ho nemusím jako herce
  • Luky1987
    A furt si Van Damme nedá pokoj, plánuje zbytecne porád nové a nové filmy, naprostá sebeduvera
  • Van Damme za to, ze vyhasl si proste respekt NEZASLOUZÍ
  • Luky1987
    Presne tak, Van Damme vyhasl a ani já nemám k jeho herecké kariére zádný RESPEKT
  • Luky1987
    Zkrachovalá existence, která nemá co divákum dát, presne to je Van Damme aj Steven Seagal
  • Luky1987
    Van Damme by se mel uz konecne vykaslat na ty filmy, hereckú kariéru a jít do penze, tam jiz dávno patrí!!!
  • It´s better to burn, when you´re ahead, than fading away " : original od jisteho Jima Morrisona, frontmana The Doors. No a Van Damme vyhasl. nemam k jeho "herecke kariere" respekt, a to, ze zadny. Zkrachovala existence, ktera nema co divakum dat.
    • Luky1987
      DiwaSwina más pravdu, Van Damme je zkrachovalá existence, která nemá co divákum dát ani nabídnout
  • Luky1987
    Van Damme je podle me nejlepsí ve filmech Replikant a Peklo - In Hell

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit