Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    DiwaSwina más pravdu, Van Damme je zkrachovalá existence, která nemá co divákum dát ani nabídnout
  • Luky1987
    Van Damme by se mel uz konecne vykaslat na ty filmy, hereckú kariéru a jít do penze, tam jiz dávno patrí!!!
  • It´s better to burn, when you´re ahead, than fading away " : original od jisteho Jima Morrisona, frontmana The Doors. No a Van Damme vyhasl. nemam k jeho "herecke kariere" respekt, a to, ze zadny. Zkrachovala existence, ktera nema co divakum dat.
  • Luky1987
    Van Damme je podle me nejlepsí ve filmech Replikant a Peklo - In Hell
  • Zkrachovalá existence : to je Van Damme. A furt si nedá pokoj, bude porád plánovat nové a nové filmy zbytecne
  • Luky1987
    Van Damme toho hodne dokázal jinak samozrejme. Nejvíc se mi líbí ve filmech Replikant nebo Peklo
  • Luky1987
    Furt si Van Damme nedá uz konecne pokoj, porád plánuje nové a nové filmy naprostá sebeduvera. Mel by se uz vykaslat na hereckú kariéru a NESTRAPNOVAT SE
  • Van Damma jinak teda vubec nemusím jako herce. Jediný filmy kde se mi líbil Replikant a Peklo - In Hell
  • Luky1987
    Jinak Van Dammovy filmy po Universal Soldier 2 jsou jenom bezduché komédie, to nejsou B-cka, ale to jsou snad D-cka
  • Luky1987
    Van Damme to mel opravdu tezké nez se stal hercem, prespával v aute, roznásel pizzu atd. Proto proti nemu nic nemám a uz je legenda
  • Luky1987
    Van Damme toho hodne dokázal a nic proti nemu nemám
  • Luky1987
    Christian Bale tohohle herce uznávam za jeho Americké Psycho a Equilibrium, no a Van Dammovy se radeji vyhnu pro jistotu
  • Luky1987
    Van Damme jinak toho hodne dokázal a nejvíc se mi od neho líbí film Peklo - In Hell
  • Luky1987
    Van Damme není legenda, ale padlá a vyhaslá hvezda, která patrí uz dávno do penze aj spolu se svým kolegou Stevenem Seagalem
  • Van Damme je legenda a dobrý herec
  • Luky1987
    Zkrachovalá existence : to je Van Damme, tak se uvedomte fanousci!!!
  • Luky1987
    Christian Bale, to je herec lidi. A opakuju Van Damme nikdy nevedel a neumí hrát, byl cistý hnuj za 5 %
  • Luky1987
    Konecne, ze Van Dammova doba uz dávno minula!
  • Luky1987
    Jestli nekdo tvrdí, ze Van Damme je legenda, tak já jsem prezidentem Slunecní Soustavy minimálne. Van Damme je skrachovalá existence, nikdy nevedel, neumí hrát a kdy ODEJÍT
  • Luky1987
    Van Damme nikdy nevedel a neumí hrát jeste dodám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit