Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne a Chvalabohu, ze jeho doba uz dávno minula
  • Van Damme mel dobrý filmy a nejlepsí v letech 1988 - 1996, jenomze to uz je dávno od tý doby je v srackách az po usi. Proto by se mel uz konecne vykaslat na hereckú kariéru!!!!
  • Van Damme za to, ze vyhasl si podle me respekt NEZASLOUZÍ!!!!
  • Nikdo se nehádá, ze nic nedokázal dokázal, jenomze na vrcholu slávy a popularity byl Van Damme v letech 1988 - 1996, no jeho doba uz dávno minula. Mel by se vysrat na hereckú kariéru a nestrapnovat se
  • Aspoň to někam dotáhnu nato že mu je 53 let má dobrou kondici a je vidět že to dělá rád:-)
  • Nechápu proč to tady píšete že van dame patří do penze a že chystá další filmy jeto jeho věc a navíc hraje v dobrých filmech mě se jeho filmy líbí
  • Je lepsí shoret pocas nejvecsí slávy nez vyhasnout, no a Van Damme vyhasl, proto muj respekt ZTRATIL!!!!
  • Van Damme mel nejlepší filmy v letech 1988 - 1996, no jeho doba už proste minula. Já mu preju všechno jen to nejlepší ale v penzi, tam již dávno patrí
  • Ja som inak Van Damma nikdy neuznával a nemusel, jeho filmy to byl a je samý hnuj za 5 %
  • Van Damme patrí opravdu do penze uz dávno i se svým kolegou Stevenem Seagalem
  • Luky1987
    A stále si Van Damme nedá pokoj, plánuje stále nové a nové filmy i kdyz stojej uz za houby totálne. Van Damme a Steven Seagal bezte uz konecne do penze!!!!
  • Luky1987
    Skrachovaná existence : presne to je Van Damme, proto se mu uz radeji vyhnu pro jistotu aj Stevenovy Seagalovy. Oba patrí do penze uz dávno
  • Luky1987
    Van Dammovy filmy od Double Team az do tedka jsou uz pouze jenom bezduché komédie, to jsou D-cka a ne B-cka
  • Luky1987
    To jsem já Lukyno Pintér más pravdu DiwaSwina, Ne Bohuzel, ale Chvalabohu! Van Damme byl dobrý herec kdysi 1988 - 1993 ,ale od tý doby potom uz h*vno
  • Mel by se uz Van Damme vykaslat na hereckú kariéru a jít konecne do penze, tam jiz proste dávno patrí
  • Ne Bohuzel, ale Chvalabohu!
  • Van Damme mel v letech 1988 - 1996 nejlepsí a kvalitní filmy jednoznacne a byl good herec, ale jeho doba uz dávno minula bohuzel
  • 1988 - 1996 Van Damme byl dobrý herec. Potom od roku 1997 - 2013 jeho filmy stojej uz za houby, jsou to jen bezduché komédie a ne akcní filmy
  • Van Dammovy se uz fakt radeji vyhnu pro jistotu, nez kdybych ho mel uznávat
  • Van Dammovy filmy od roku 1997 - 2013 jsou uz jenom bezduché komédie, to nejsou B-cka, to jsou snad D-cka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit