Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl Van Damme dobrý herec 1988 - 1994, ale od tý doby je v srackách az po usi
  • Ale je lepsí Van Damme jak Steven Seagal alebo Chuck Norris
  • Skrachovaná existence : presne to je Van Damme
  • Van Dammovy filmy 1989 - 2002 jsou jenom bezduché komédie. To jsou D-čka a ne B-čka
  • Neznásam Van Dammovky
  • Van Dammovy filmy po Teror ve vlaku jsou jen bezduché komédie. To nejsou B-čka,to jsou snad fakt D-čka
  • Nic proti Van Dammovy nemám,ale nikdy nevedel a neumí hrát to je môj názor
  • Van Damme byl podle me jedine dobrej a nejlepší v Krvavém Sportu jinak ty jeho ostatní filmy nic moc,o ničem
  • Nic proti Van Dammovy nemám a hodne toho v živote dokázal.Nejvíc se mi od neho líbí film Krvavý Sport-Bloodsport *4* *3*
  • Skrachovaná existence : presne to je Van Damme,dobrý byl kdysi koncem 80-tých a zacátkem 90-tých let, ale jeho doba uz dávno minula.Mel by se uz konecne vysrat na hereckú kariéru a nestrapnovat se ve svých filmech
  • Presne jak to rekl Frontman z Nirvany : Je lepsi shoret pocas nejvecsi slavy nez vyhasnout no a Van Damme vyhasl, proto muj respekt ztratil
  • Dobrý herec byl Van Damme v letech 1988 - 1994,ale jeho doba už minula.Mel by se vysrat na hereckú kariéru a jít do penze,tam již dávno patrí
  • Van Damme je padlá a vyhaslá hviezda,nikdy nevedel kdy odejít.Já mu preju vsechno jen to nejlepsí,ale v penzi tam jiz dávno patrí
  • Nejradsi mám Van Damma v Krvavém sportu-Bloodsport je to jeho nejlepsí film podla mna
  • Skrachovaná existence : to je Van Damme aj Steven Seagal
  • Vzdyt byl dobrý herec Van Damme v letech 1988 - 1993 mel nejlepsí filmy,ale jeho doba uz dávno minula
  • Jean Claude Van Damme je totálny k*kot
  • Mel Van Damme dobrý filmy 1988 - 1993,no ale od tý doby potom uz prd.Mel by se uz proste vysrat na hereckou kariéru a jít do penze,tam jiz dávno patrí i spolu se Stevenem Seagalem
  • Van Dammovy filmy po Universal Soldier 2 jsou jen bezduche komedie. To nejsou B-cka, to jsou snad D-cka.
  • Byl dobrý herec v letech 1988 - 1994 mel nejlepsí filmy.Mel by se uz ale vykaslat na hereckú kariéru a nestrapnovat se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit