Přejít na výpis diskuzí

Jeff Goldblum

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • happy birthday

    vsechno nej!!
  • hp

    vse nej *4*
  • Fakt krasavec. Čestně.

    Je to dobrej herec a strašnej kořen. Proč ty Židi vypadaj vždycky tak dobře? (viz také Robert Downey Jr, Jake Gyllenhaal aj...). Má hezký oči a navíc je hrozně chytrej a vtipnej ("Lidi se mě pořád ptají, jak se vyslovuje moje jméno - GoldBLUM nebo GoldBLAM? Tak jim vždycky odpovídám: "Jak si na mě, kurva, dovolujete mluvit? :-))) ).
  • Happy Birthday

    Dnes je panu Goldblumovi 56 let.Je to dobrý herec.Znám ho jako Ricka z komedie Svatý muž a z dalších filmů.Přeji mu vše nejlepší!
  • .

    Je to velice sympatický herec. Jedna zajímavost: Jeho prarodiče se do USA přistěhovali, dědeček z Ruska a babička pochází z Rakouska - Uherska. Jsou židovského původu. *3*
  • Nevím

    Teď dávali na MGM film záskok, kde hrál herce který se vžil do role Jéžiše Krista, docela dobrá role, nechápu že to není ve filmografii, zajímalo by mě z kterýho to je roku...
  • jestli náhodou nevíte jak Jeff hrál ve filmu Skrýš..nějak tak se to jmenovalpo, potřebovala bych vědět jak se to jmenovalo anglicky..je to pro mě důležité prosím odepište na můj mail
    • Re:

      v originále...hideaway
  • .

    I´m loving HIM ! *1* *15*
  • Taky bych si ho hned vzala...

    *14* je škoda,že tak krásný a charizmatický herec žije daleko a ke všemu je už zadaný... *9* Nemáte někdo jeho fotky,prosím?Děkuji
  • Yeah!

    Mr.Goldblum loves JAZZ! He knows HAMPTON HAWES,BIRD,TRANE,WES MONTGOMERY,JUNIOR MANCE,DON ELLIS,PHILLY JOE,MINGUS and other SWINGING CATS!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit