Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Lawrence

OSOBNOST 15.3.2012 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je krásná...Není typická vyhublá hollywoodská herečka.Tahle holka má krásný ženský tvary,nádherný oči a celý obličej.Pro všechen zahraniční bulvár i ten náš:Jennifer tlustá není!Jen nemá 50 kilo i s postelí a je krásná,protože je,jak se lidově říká "krev a mlíko",takže si ty vaše poznámky nechte!Thanx... *1*
  • to je asi jediná celebrita,která je normalní: nechová se povýšeně,neni vyhublá a chová se jako normální člověk..mám ji ráda *3* *3*
  • cherry1
    je to ta nejůžasnejší herečka na světě.jako jediná si ze sebe umí udělat srandu,a toho Oscara si doopravdy zasloužila mam ji moc moc moc ráda. *3* *14*
  • Líbí se mi, že je normální. Není nějaká fajnová upištěná hérečka. Jak o sobě sama prohlásila, ví kolik stojí třeba gsuč v IKEI, s ničím se nepáře. Podle mě je jí jedno, co si o ní lidi myslí, i když je tak slavná. Je prostě lidská. Už jen to chce obdiv <3 *14*
  • On někdo psal, že je tlustá? *8* Mě se tohle na ni právě líbí. Jakou má postavu *4* Což je takovej bonus k tomu jejímu hraní *1*
  • Ve filmu Hunger games, kde stvárnila hlavní roli, byla skvělá:-) I film byl dost emoční a napínavý do úplného konce...jde až mráz po zádech při představě, že by se něco takového odehrávalo ve skutečnosti.
    • Nauč se česky (emoční)!
  • moooc jsem jí držela palce na toho Oscara a vážně si to zasloužila - je to nej. herečka na světě !!!!
  • Ona je ůplně nejkrásnější <3 *1* *14*
  • tak co jsem se dočetla že jenn chodí s chlápkem ze skupiny coldplay docela mně to mrzí ale nesluší jím to přála bych jí někoho jiného s kým se zná díl ale láska je láska ale tohle je slepá láska *9* *13* *13* *13* *13*
    co takhle josh hutcherson sice jsou jen dobrý kamarádí ale slušelo bi jim to ach jo jenn *7*
    • Ela22
      jo byli by spolu dokonalý... :3 *14* *7*
    • jj s Joshem by jim to moc slušelo *14*
    • jo taky si myslím že by jim to slušelo!!!!!!
  • cherry1
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ JENNY nebo spíše nejlepší herečko a osobo na SVĚTĚ.23!!!!! *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit