Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Morrison

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen Morrison

    Opravdu hezká herečka a v House, M.D. exceluje.
  • -aneet-

    JENNIFER MORRISON

    ahojJennifer morrison je nejlepší herečka mám ji moc moc moc ráda... newíte kde bych mohla poprosti o její autogram na nějaké stránce bo tak??? prosím ozvěte se mi buď na email --- aneta.bartosova.36@seznam.cz
    nebo na icq 366-419-894
    budu vám moc vděčná děkuji moc *3*
    • marketa11

      Re: JENNIFER MORRISON

      na jejím profilu jseu dvě adresy
  • allisonc

    Jennifer

    jennifer je nejkrásnější žena pod sluncem, chtěla bych vypadat jako ona *4* *14*
  • Jennifer

    Jennifer se nádherná kočka *3* . Je Moc fajn!! *1*
  • Je hezká

    Je moje oblíbená herečka !! já ji zavidim *4* *3* *1*
  • magy

    superní herečka

    Jennifer je moje nejoblíbenější herečka a myslím si, že na tu roli v Dr. Housovi se velice hodí a jak říkají že je hezká s tím s něma na 100% souhlasím, prostě je to moje nej herečka *5*
  • Jennifer

    Jennifer je opravdu moc a moc krásná *3* a mám jí jako herečku hrozně ráda *14* a v HoUsovi jé úplně bezvadná!! *1* *1*
  • lamerienda

    je mi nesympatická

    Nechci abyste říkali, že závidím, nebo tak něco, ale mně se opravdu nezdá nijak krásná, jak o ní v Dr.Housovi říkají. Z celého seriálu ji mám nejmín ráda. Ale co jí závidím, je Jesse Spencer. Nevíte, jestli jsou ještě spolu ?
    • Dr.house

      Jo jsou a dost jim to sluší ale strašně to Jennifer závidím ale taky hlavně přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
      • Re: Dr.house

        už spolu nejsou
        • keit242

          Re: Re: Dr.house

          nic proti ni nemam,ale taky mi neni sympaticka !!!!! *7*
  • To je krasavice
  • Jennifer

    Jennifer Je moc hezká je mi sympatická je to super herečka mám ji strašně ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jen závidím ti Jesse Spencra taky bych chtěla takového krásného chytrého oblíbeného muže!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ah oj *14* *14*
    • jennifer221

      Re: Jennifer

      Jesse = blé a fuj.
      Jenn = KNÍK, MŇAM, A MEGA KNÍK
      (nejrozkošnější a nejdokonalejší, nezbývá než čekat až si začne rozepínat knoflíčky od spoda. ehm, co že jsem to chtěla? jasně, nenávidím Jesse i Aumaryho, závidím jim Jenn)
      • sara.jenni

        Re: Re: Jennifer

        Jesse Spencer je krásný!!!!!!!!!!!!!! blond vlasy mu sluší a je to krasavec!!!!!!!!!! *14* *14*
    • jennifer221

      Re: Jennifer

      errr, idiote. jak tohle může někdo vůbec napsat?! a co všichni vidí na tom Hrachovým lusku?! při pohledu na něj se normálním lidem chce zvracet *podá si zvracecí kyblík*. je nejrásnější a nejrozkošnější osobou světa KNÍÍÍÍK!!!!!
      PS.: mimochodem, rozešli se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit