Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Rush

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má skvělý písničky .
  • Skvělá zpěvačka a nádherná ženská - ďábelská kombinace!
  • Text Vašeho příspěvku *1* *14* Super zpěvačka
  • přání

    Happy birthday Jennifer

    Your song POWER OF LOVE is very nice
  • kolda3

    dáma

    Nádherná mjusik.Při každém poslechu této dámy my zaplesá srdce!!!
  • Pisen

    Hoj lidi jaká se vám odní líbí nejvíc písnička?? mě každopádně If Youre Ever gonna Lose My Love z Cd Movin. A vám?? když se podíváte po youtube.com tak tam najdete jak zpívá všechny možný písničky na živo jen tudle ne.asi je pro nu těžká :o)
    • Re: Pisen

      ta je výborná,Tomasi,to máš pravdu-jinak Jenniferka je moje nejmilovanější zpěvačka,nechápu,proč není v tomto žebříčku na 1.místě mezi zpěvačkami,ale to bude asi tím,že tyto stránky navštěvují většinou samí adolescenti,co neznají žádnou píseń starší 10 let
      • jastr

        Re: Re: Pisen

        Ahoj vr . Já osobně se neustále pídím po všem co J.R. nazpívala a až teprve dnes jsem objevil tento web. A hned jsem se registroval. To nemá chybu. Rádio na těchto stránkách je super. Ohledně písniček bych raději poslouchal právě jen Jenifer ale i tak je to nádhera. *3*
        • Re: Re: Re: Pisen

          už i u hudebních skupin zavedli rádio
        • Re: Re: Re: Pisen

          funguje to rádio,u některých to nejde
    • Re: Pisen

      tears in the rain
    • Re: Pisen

      Hooj, mě se líbí z jejího repertoáru
      více songů ale namátkou si vzpomenu třeba
      na DESTINY či I COME UNDONE.
      Pochopitelně i POWER OF LOVE, jež ji vlastně vynesla na výsluní. Škoda, že to
      nejlepší v kariéře už má za sebou. V osmdesátých letech ji to fakt zpívalo
      parádně.
      • Re: Re: Pisen

        Souhlasim s Vigo... Power Of Love je vážně doteď skvělá.. ale bohužel, i to stáří patří k životu.. mladý nikdy nebudem napořád... a tak se její hlas mírně upravil, no... I tak je ale super... nemyslíte?? ale škoda že ty videa na tubku sou v tak hroznym rozlišení nebo zvuku... *4*
        • Re: Re: Re: Pisen

          Jo, rád si ji připomenu i na youtube, i
          když obraz i zvuk není nej,ale aspoň
          něco, u jiných interpretů či kapel mnohdy
          není slyšet ani ten zvuk.
          Jinak Jennifer dle mého soudu by se neztratila ani dnes, ale holt frčí ti mladí,zpěvák či zpěvačka po čtyřicítce
          jakoby pro producenty, manažery a hudební
          stanice byli už víceméně odepisovaní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit