Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
169 příspěvků

Jensen Ackles si chtěl jako svou původní profesi vybrat medicínu. Jednou ho kamarád přemluvil, aby s ním navštívil seminář. Na tomto semináři poznal svého nynějšího manažera a jeho zástupce. Ti ho prosili, aby odjel do LA, ale Jensen chtěl nejdříve dodělat školu, tak uzavřel se svým manažerem dohodu, že přijede až po jejím dokončení. Když přijel do LA, tak si myslel, že roli bude hledat aspon 6 měsíců. Proto byl mile překvapen, když hned uspěl a získal roli Malcolma v komedii Mr.Rhodey. Tento seriál byl velice úspěšný, ale měl bohužel jen dvě ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší, Happy Birthday Jensen *14*
  • On není ani trochu dobrej on je na 100% úžasnej!!!!!!!!
  • všechno nejlepší♥
  • Jediný seriál na který jsem kdy koukala a dokoukala nějak tak celé řady je Supernatural a jeho role je tam úžasná. Deana Winchestera tam více než zbožňuji a celkem mě mrzí, že Jensen nemá více filmů. <3
  • Zbožňuju ho !! tak dávám stejnou otázku...

VYBERTESI ::
    Kdo ho má rád .... Tak je hustej
    Kdo ho nemá rád .... Tak je hnusnej
    JÁ HO MÁM RÁDA !!!!!
    A TY ?? *3*
  • happy birthday Jensen
  • 54kg??????? :D
    • Louisa
      Už som tam napísala. Snáď to oprávia. On váži 79kg. Na tejto stránke si nájdete všetko o ňom : http://www.celebritysizes.com/jensen-ackles-age-weight-height-measurements/
  • Musím mit všechny jeho filmy dokonce se mi o něm zda miluju ho jeho žena Danneell ma obrovské štěstí že ma takoveho muže to bych si i ja nechala libit jo miluju strašně moc a nestydím se za moji lasku k nemu
    • Já ho mám taky ráda , kdyby se to jen dalo vyjádřit slovy.
  • Happy Birthday *3*
  • Happy Birthday Jensen! *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit