Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Jordan

OSOBNOST 12.11.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Jeremy Jordan

    Ve filmu Nepolíbená byl fakt mooc hezkeej, ale jinak vypadá úplně jinak a moc se mi nelíbí ale v tom filmu fakt hezkeeej *14*
  • Jeremy Jordan

    Jeremy byl moc krásný jak v nepolíbený tak i ve zvrácené touze:)Moc mu to tam slušelo:)Ale kyž koukáte na ty klipy tak je uplně jiný než v Nepolíbený jako Guye:)jE MOC hezki a hned bych ho brala:DJako každá holka který se líbí:D
  • Re: Re: Je moooc sexi

    No to máš pravdu je moc hezkej *14* *14* škoda,že mu je fakt těch 34 *9* *9* píšu o něm knížku *14* *14* já ho viděla v tý Nepolíbený a tam jako byl moc hezkej týjo *14* *14* *3* to sm taky ráda,že aspon někoho znám kdo se mu líbí sem myslel,že sem snad jenom už jedna,který se líbí *9*
  • Re: Je moooc sexi

    JSEM HOLKA.A JSEM STRASNE RADA,ZE KONECNE ZNAM NEJAKEHO JINEHO FANOUSKA JEREMY JORDANA.A MAS PRAVDU.V NEPOLIBENE BYL FAKT HROZNE HEZKY.JENOM JE SKODA,ZE BYDLI TAK DALEKO A JE MU SKORO 35.ALE BRALA BYCH HO HNEDE *14* *14*
  • Je moooc sexi

    Jeremy Jordan je faakt mooc hezký herec a zpěvák nedávno jsem viděla na primě film Nepolíbená a tam hrál Guye byl tam mooc hezky *14* *14* *14* Takže scháním fotky a všechno kolem něj *14* *14* na mém blogu sou nějaké fotky a sem sem se snažila dát taky nějaké fotky,ale zatím se mě to nějak nevydařilo *9* *9* Newím,ale jsme tady 2 fanoušci a jeden ten druhý co tu je semnou fanoušek vůbec,ale nwím kdo to je a kolik mu je a jestli sem chodí,jestli je to holka nebo kluk tak prosím ho/jí ,aby mě napsal/a na tento email co tady mám děkuju.. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit