Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Renner

OSOBNOST 29.8.2007 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • happy birthday jeremy! *4* *1* *14*
  • Všechno nejlepší !!! :D Happy birthday!! :D :D
  • Jaká část MI4 byla natáčená v Praze ?? *8*
  • Já mám úplně stejnej názor!!!! A neskutečnym způsobem mě sere, že jsem nereagovala, když se tu v Práglu v roce 2010 natáčelo MI4: Ghost Protocol!!!!! Ale jakože neuvěřitelně!!!! *16* A to sem byla náhodou na Pražskym hradě a s tátou se ptali, že co se to tu děje..a oni že Cruise už zase natáčí novou MI...tak si řikám fajn..good for him, ale kdybych věděla, že tu bude i ON(no, jenomže sem ho tehdy ještě neznala), tak to by to dopadlo jinak!! :/ Takže se modlim, aby ještě něco takovýho přišlo!!!! *1*
  • on je ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůplně nejlepšííííííííííííííííí ve filmu the avengers byl úplně *14* *14* hezkej *14* !!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jestli jse nad ním rozplváte při filmu smrt čeká všude tak jste ho neviděli ve filmu avengers :) *14*
  • Mohl by opět přijet do Prahy :D a natáčet tu další filmy, jako mission imposible - ghost protocol :D
  • shanuba

    Smrt čeká všude

    Naprosto perfektní film, nedivím se že vyhrál nad Avatarem. Jeremy je teda pěknej kus chlapa *14* a hereckej výkon byl naprosto úžasnej!!!
  • li.ly

    jerry

    Jo myslím že Dahmer je jeho nejlepší role,ale on hraje vždycky skvěle:-* *14*
  • Jeremy

    Jeremy je skvělej herec,o tom mě přesvědčil ve filmu Dahmer kde hraje úžasně!!Kdo máte rád kvalitu a nezávisláky,tak se na tenhle film mrkněte je skvělej!Skvělá hudba,kamera,pojetí.Prostě si snim pohráli. *8*
  • Re: další film do filmografie

    Viděla jsem s nim film Dahmer,film ušel,ale Jeremy hrál skvěle!!! *5*
  • další film do filmografie

    Hrál také v (anglickém) filmu - 28 Weeks Later - 2007

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit