Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On má narozeniny ve stejný den jako já.
  • Ty si úžasný milujem ťa s celého srdca
  • On je úžasný ❤ ! Můj chlapský vzor, ideál ☺ moje motivace v plno věcech
  • Všechno nejlepší :) :*
  • Tessiiinka
    Bože, ty se taky musíš cpát všude co?
  • jjannissekk
    Zbožňuju film Keith!! *14*
  • Mrs.Wesley
    Ježíši...jděte radši na Paula Wesleyho a jestli lajk tak se přidejte do fanklubu!!!!
  • NatalieSouralova
    Tak ho pane bože neřešte vás taky nikdo neřeší jesli se mu to líbí tak
    at si nosí co chce *16*
  • Je úplně super, hrozně hezkej a super zpívá! Mám ho moc ráda!! ;-)) *3*
  • Jesse jak jsi zpíval tu písničku Because You Live rád bych se s tebou procházel *1*
  • ach můj bože kéž by jesse přijel do čech a zahrál nějaký pořádný písničky *14* *14* *14* *14* ....ale jako stříhat se nemusel má totiž odstátý uši *3* *3* *3* *14*
  • jesse je prostě boží.....že mám pravdu.mě se líbí jenom mi je líto že se nechal ostříhat blond mu sluší víc....ale i tak je úžasnej *14*
  • nevíte jak se jmenuje film kde hraje s Hilary Duff?
  • ano mas pravdu on je uzasni ale ked komentujes jessyho tak nespominaj leonarda ok??????????????? nechapem ta ako mozes spominat leoanrda ked pises komentar jessimu ....................... misli na to sestra moja ok ???????????????????????? *16* *7* *9* *5*
  • si uzasni a nikto na teba nema si skveli a radim vam setkim pozrite si jeho pesnicki su uzasni a aj jeho penicki su skvele ako on no co je uzasni cmuq pre teba jessy *14* *14* *14* *14*
  • on je uzasni a je hrozne pekni a neviem preco ale mi moc pripomina LEONARDA DICAPRIA ale samozrejme k nemu ho ani len prirovnat nemozeme lebo Leonardo toho ma viac za sebou aj krajsi je a ja ho proste viac MILUJEM *14* *14*
  • Myslíte, že přijede do Čech? *13*
  • vladanka
    to máš pravdu *9* v rádiu jsem ho naposled slyšela s písničkou How dou you sleep, ale to už je pěkně dávno.....je to veliká škoda :(
    jinak mě se líbí jak se hnědýma vlasama tak s blond,mě to nevádí, vždyť je taky starší a nemůže pořád vypadat stejně jako v šestnácti *3* *4*
  • proboha

    už neřeště že je obarvenej stejně too nezměnítě a jestli jste hi kvůli tomu přestaly mít rádi tak jste ho předtím moc rádi teda neměly a skoro každá hvězda se mění tak si zvikněte a už to neřeště
  • JeSSe

    Jesse je naprosto dokonalej...a navíc má nádhernej hlas. *14* Ale vadí mi že skoro nikde u nás není *9* , nehrajou ho vrádiích ani nikde *9* ...jinak si myslím že s těma blond vlasama byl sladkej ale ted je taky nádhernej a asi se mi tak i víc líbi *14* *14* ...je dospělejší *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit