Přejít na výpis diskuzí

Jessica Sutta

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marketaamellefan

    good

    Ahojky, podle mě je Jess z PCD nejlepší, nevim proč Nicole nenechá ty ostatní zpívat když ony uměj zpívat zhruba stejně dobře jako Nicole...a Jess umí nejlíp tančit a ta její sólová písnička (If I Was a Man) je dobrá! *15*
    • Re: good

      Přesne tak..Jess je nejlepsí...podle meho nazoru Nicol je trapna...Nenecha ostatnim prostor...A podle me holky jsou vsechny lepsi nez Nicol...Ale Jess ja žeru x))
  • pussynka

    rE rE

    Jessica je super!! *1* Miluju jííí *14* *14* umí suprově tančit *3* a zpívat *1*
  • xvanish09

    JESSI *6*

    Jessinka je nejlepší z PCD! mÁM JU UPE MOC RÁÁÁD! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kočka

    strašně hezká ženská... *14*
  • CHYBA:D

    Hele ale ta blondýna jak v tý fotogalerii vyplazuje jazyk to je KImberly Wyatt a ne Jessica :D:D:D
    Upřímně mám nejradši tyhle dvě..Jess a Kim
  • :)

    Jess je nejlepsi proste x)) Umí skvěle tančit a má nadhernej hlas...xP klidne by Nicole strčila do kapsy xP
  • Jess

    Jessica je moc hezká.A navíc umí suprově zpívat! *3*
  • Jessika

    Jes kvělá dobře tancuje a zpívá uplně supeeeeeeeeer. *1*
  • Jessi je super

    ahojky musím říct že mám všechny pussycatky ráda až na Nikol nenechá nikoho zpívat furt se cpe dopředu a to ještě chce byý čím dál víc slavnější třeba na koncertě Live London který najdete na youtube.com no a tam zpívali písničku Beep a když to skončilo tak se přetavovali a druhá bya Carmit no Nikol byla vzadu a Carmit se přestavovala a ted jak řekla svoje jmeno tak začaly/i fanynky ječet strašně a Nikol uplně otevřela pusu žárlivost co?nenávidím Nikol ale musím říct že Jess je uplně super a hezky tančí amám nadhernej hlas..... *14* *3* *3*
  • z

    Tadle je z PCd asi nejhorší!
    • No abych řekla pravdu tak ten tvůj názor stojí za velkEJ P. sorry *16* nejhorší je Nicol VÁŽNĚ NEDÁ OSTATNÍM HOLKÁM PROSTO NO A TO MĚ NA NÍ ODRAZUJE. JESS JE NEJ. *14*
    • Re: z

      tahle je z pcd nejlepčejší!!! a navíc si myslím,že není žádná k hovnu... kdyby tam nějaká z holek nebyla,bylo by to k hovnu.... i Carmit je super... *3*
      • Re: Re: z

        *9* proč není Jessica v novém videoklipu od Pussycat dolls v písničce When i grow up...všechny tam jsou kromě Jessici *7* *7* *9*
        • Re: Re: Re: z

          Lol ty jseš teda dobrá že jí nepoznáš :D:D směju se ti :D:D
        • myrna

          Re: Re: Re: z

          Je tam není tam Carmit páč odešla pomáhat dětem s roštěpem rtu *13* *13*
        • pussynka

          Re: Re: Re: z

          je tam akorat mam prebarveny vlasi na ssvetle hnedou az cervanou *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *4* *4* *3*
    • Re: z

      Já bych řekla že nejhorší je Carmit!
      • pussynka

        Re: Re: z

        Miluuuuuuuuuju Jessicu *14* *14* *1* Je to můůůůj idol *3* *4* *15*
      • Re: Re: z

        Jessica je můj idol....Moc se mi libi a mam ji rada!...Mám hafo moc stejnyho obleceni...papa:-* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: z

          A umi upa super tancit....uz jsem se toho od ni moc naucila, umim toho hodne z toho co tancuje...a ty nazory ze je nejhorsi ty jsou upa moc trapny....tak klidecek! *13* *5*
          • Re: Re: Re: Re: z

            Hele podívejte se na youtube.com a v tom novým videoklipu od Pussycat dolls Jessica není proč??? *7* *7* *9* ta písnička se menuje When i grow up... *3* *9* ..jinak je Jessica Super *1* *1*
            • Jessica tam je má tam zrzavý vlasy
            • Re: Re: Re: Re: Re: z

              Jessica tam je,neni tam Carmit,protoze ve PCD zkoncila... Jessica ma ted cervene vlasy...omg
          • Re: Re: Re: Re: z

            Pdle mne umí nejlíp tančit Kim..Jessicu moc nemusím, ale má dobrý hlas..
    • Re: z

      Mám opačný názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit