Přejít na výpis diskuzí

Jet Li

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je Li

    Ja som tvoja naj.fanenka.poznam tvoje vsetky bojove triky.ked raz prides do CZ asi sa zblaznim.Si moj najlepsi a najoblubenejsi herec.Ked budem velka budem pokračovat v tvojom povolaní.ahoj
  • borec

    Jet Li je největší borec a jeho filmy sou suprový
  • frenky013

    kung-fu=wu-shu.thai-chi+kung-fu= jet-li

    zdravim vsecky,a chtel bych vas pozadat abyste tady vsichni misto hadani radeji dali vsecky filmy ve kterych kdy jet-li hral a nake overene informace o jeho zivote,myslim ze tu nekdo zminoval neco o muzeu..tak timto ho zadam jestli by nemohl zjistit v kolika letech jet-li zacal cvicit a kdy natocil prvni film.predem dekuju *3* a preju vsem hezky novy rok *1* *1* *1*
  • Ohledně životopisu : Nemyslím si, že film Romeo musí zemřít je moderní verzi Shakespearovy hry. Se Shakespearem to nemá co dělat, děj a všechno je úplně někde jinde ... Zdar Max PS: Jet Li rulez *5*
  • Jet Li a Jackie Chan

    Film ve kterém se společně objevily tyto 2 hvězdy jak Jet Li tak i Jackie Chan se jmenuje "THE FORBIDDEN KINGDOM" který se v Amerických kinech hraje už od 18.Dubna...pro česká kina zatím ještě nebylo stanoveno datum premiéry!tak doufejme že se tohoto snímku dočkáme v našich kinech...
    • Re: Jet Li a Jackie Chan

      sim tě Seagal by je vystřílel oba
    • Re: Jet Li a Jackie Chan

      Jackie chan a jet li jsou nejvetší zabyjaci nikdo na ně nema
  • to je PÁN JEDINEČNÝ!

    jednou jsem videla jeho film a hned jsem musela sehnat dalsi filmy.je to jednicka mezi herci a bojovniky!
  • JE NEJLEPŠI KUNG FU

    JE NEJLEPŠI ČINAN UMI KUNG FU
    • Re: JE NEJLEPŠI KUNG FU

      ? 68,1 % cinanu umi kung fu(to znamena ze jsou mistry) ...
  • On je nejlepší...
  • Jet Li je borec

    Jet Li je ten nejlepsi filmovy herec jakeho znam. Videl jsem od neho 4 filmy a ve vsech byl perfektni!Jsem jeho velky fanda. Jeho wu-šu je super. A jak zahrál tu dvojroli ve filmu The One, no prostě paráda. Když tak pište dál...
  • i-v-a-n-a

    bojovník

    Holky,je prostě dobrej ve všech filmech,no uznejte sami!!!Ale je fakt,že mě OSOBNĚ se nejvíc líbí jako kladňák,např:ve filmu Polibek draka,tam má něco do sebe. *4*
    • frenky013

      Re: bojovník

      myslim ze nejlepsi je pest legendy,warlords,hitman,romeo musi zemrit atd.bruce lee cesta draka taky dobre nebo legenda bruce lee ten dvojnik taky umi! *1* *4* *16* *5* *13* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit