Přejít na výpis diskuzí

Jimi Hendrix

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jimi Hendrix je pro mě asi nejlepší kytarista,zárověn s Jimmym Pagem...srovnávat bych je nechtěl,protože to sou/byli takový formáti,že bych je zařadil do kategorie bohů... *4*
  • Jimi Hendrix

    V sobotu 22.7. vysíláme čtyři hodiny největší hity Jimi Hendrixe od 10 do 14 hodin. www.radiohortus.cz
  • Mazec

    Na kytaru hraju už nějakej pátek, ale elektriku jsem zakoupil poměrně nedávno. Když jsem si před časem pustil Woostock 69, otevřel jsem klapačku a zíral jsem až do konce jeho vystoupení. Už v jeho době to byla hudba tak nadčasová, že i dnes si z ní mnozí berou inspiraci. Je to zvláštní, že v Americe se produkovala hudba takového formátu a u nás tak maximálně zaspíval Goťák. Jeho songy v takové podobě a znění se už asi nikomu nepodaří zahrát, byl to prostě Génius. Gdyby tady žil, chlapec, mohli jsme se možná ještě lecčeho zajímavého dočkat.
    • Re: Mazec

      Jo tak to stebou souhlasim taky už hraju na kytru nakej ten cas a mužu říct že lepší kytarovy sola sem nikdy neslisel a dost mne fascinuje to ze dokazali spolu zahrat tak uzasnou namakanou hudbu jenom se třemi členy. je to proste nejlepsi kytarysta.mír s vami *5*
    • Re: Mazec

      Ale jo byli tady akorát že to byl undergraund. Blue Effect je paradní kapelka která zakládá na bluesových kytarových rifech jako Jimmi. A bylo jich víc akorát se na ně zapomělo *9*
  • Ruka tleská

    Víte o tom, že Jimi hrál někdy na kytaru jednou rukou?
    • Re: Ruka tleská

      Jo........a taky loktem ,za zády,zuby,na zemi....a bůhvíjak eště........A míto not použival barvy......noty se nikdy nenaučil *1* beze srandy.....ja četl jeho životopis....mimichodem moc zajimave čtení...doporučuju *9*
      • zuzanka666

        Re: Re: Ruka tleská

        Jo a ještě hrál mezi nohama. *15* Jimak jeho biografie je fakt dobrá.Ted právě čtu a nemůžu se odtrhnout(ale bohužel musím)Měl vážně zajímavej život.
  • kral el.kytary stale zije

    Jak se rika o Elvisovi,ze je kral rock'n'rollu tak Jimi je pro me kral el.kytary. Kdyz jsem slysel poprvni Hendrixe hrat pisen ,,Woodstock improvisation,, tak jsem uplne skoprnel a rekl si to je mazec.Koneckoncu, stredni pasaz ¨Whole Lotta love¨ od Led Zeppelin vdeci za svou existenci Hendrixovu experimentovani v nahravacim studiu. Kdyz jsem se dival na dvd a na festivalu v Monteray 1967 zapalil svou kytaru, ptal jsem se jak mohl pridavat. Ceho by dokazal kdyby zil, lze jen spekulovat, ale dokazal zmenit pohled na rockovou hudbu, vymyslel prvky ktere se dodnes pouzivaji. PROTO KRAL EL.KYTARY STALE ZIJE A ZIT BUDE. Avic 25let

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit