Přejít na výpis diskuzí

Jiří Adamec

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zachovejte Alenu

    Dobrý den,
    Pojišťovna je jediný seriál, který sleduji a je to hlavně kvůli Aleně Antalové,je mi blízká a těším se na ni.Myslím, že její smrtí se připravíte o divačky ze skupiny "sympatická maminka",bude chybět ta vyváženost proti trochu snobáckému přístupu k životu některých hlavních představitelů - zejména pak role K.Brožové.
    Nevím, proč jste vzdali výběr z více možností, jak vyřešit situaci.Tenhle seriál nemá důvod snížit se ke kopírování Ordinace z Růžové zahrady, kde zemřela také představitelka hlavní ženské role.
    Navíc těch tragédií ve stejné rodině by bylo už moc a v Pojišťovně vůbec poslední dobou nehod přibývá, jako by scénáristovi začala docházet fantazie...
    Držím Vám palce, neklesejte na kvalitě a vymyslete řešení hodné kvality tohoto seriálu. Děkuji
    • Re: Zachovejte Alenu

      A navíc by mohla víc být vidět vynikající Vanda Hybnerová a těšilo by mě, kdyby se výhledově dali dohromady nevlastní sourozenci Ondřej a Karolína.Talentovaná Eva Papoušková zvládne cokoliv bude chtít, tak ji prosím, aby se vyhýbala laciným vyústěním, vždyť právě to nás baví, jak jsou postavy propracované a bylo by škoda seriál utopit ve stereotypu rozchodů a osudových tragédií.
  • Asi jo, kdyz se jim dneska narodil syn:)
  • Vec nazoru

    Je tomu tak deset let dozadu a velmi se mi libili porady "souteze" miss v rezii J.Adamce..Dneska to moc zavani takouto tou nasilnou komercni masinerii a ztraci se tu hloubka lidske skryte duse a krasy.
  • dotaz

    Dobrý den,v životě jsem si už splnil mnoho přání,ale jedno mi uniká-zahrát si ve filmu nebo seriálu.A protože patříte na samostnou špičku ve svém oboru a v současnosti natáčíte nekonečný seriál,našel jsem odvahu napsat,zda by se mi i toto přání náhodou nesplnilo.hereckou průpravu mám,vše kolem také,ale o tom se rozepisovat nechci.Spíše doufám v případnou plodnou a oboustranně prospěšnou spolupráci... S pozdravem jirka F.B
  • dobrý nápad

    a proč teda nenecháte Alenu Antalovou hrát (normálně si prožíví své těhotenství no a jak bude mít poslední dny tak to ve filmu jako potratí a zatím bude těhotná Brožová a dítě se dá na scénu Brožové takže další dítě Antalové bude ve Filmu a bude se o něj starat
  • Cesty domů

    V pilotním díle Cesty domů hrála Pavla Vitázková strašně. Tak nějak strnule a křečovitě, bez mimiky a emocí, jako mechanická hračka natažená na klíček. Na hlavní roli v seriálu dost špatná volba, koho napadlo ji obsadit, vždyť je nudná jako sousedka od vedle. Zatím to nevypadá na atraktivní seriál, zlatá Pojišťovna!!
  • Jasmine Anna - krásné české jméno

    Gratuluji Georgi ! Jsi IN
  • DUNKIRK Directed by Christopher Nolan
  • Insomnia directed by Christopher Nolan
  • Nejlepší a nejúspěšnější režisér je Christopher Nolan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit