Přejít na výpis diskuzí

Jiří Bartoška

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ze strany lékařů k pacientům, trpícím rakovinou, ani přidělování pro většinu nemocných "zbytečně drahých léčebných postupů" se pana Bartošky zřejmě netýká. Naprosté většině těchto nemocných se dostane pouze nezbytně nutné léčby, případně takové, která je pro špitál efektivně proplácená ZP.
    Nebýt naprosté bezmoci při "odpisování blízké osoby bohy v bílých pláštích, snad by mi tolik nevadilo, že osmašedesátiletému chrchlajícímu permanentnímu kuřákovi je poskytována nadstandardní a "bezlimitní péče" na rozdíl od pacientů, kteří této nemoci nešli naproti. Bující útvar na čele má zřejmě charismatický herec po aplikaci botulotoxinu...ach jo.
  • Dobrý den, chci poslat panu Bartoškovi blahopřání. Má někdo adresu jeho fanclubu nebo jinou. Děkuji Káťa, Jeseník
  • Zdarec Juro. Přeju tobě i tvé famylii kopec toho štígra ze špilem s to zákeřno mrchó. DRŽ SE
  • Přestaň okamzite kouřit jinak tu už dlouho nebudeš. Držím palce.
  • přeji mnoho štěstí a zdaru v překonání nemoci,držíme vám palce celá rodina
  • Dobrý den

    Jsem dlouholetou fanynkou pana Bartošky a jeho nemoc mě moc zasáhla. Ze srdce mu přeji, aby se brzy uzdravil. Pane Bartoško mám Vás moc ráda
    Hanka
  • Jirkovi držíme palce! Já přišla také o manžela. Nádor na mozku. Boj o život trval 6 let. Doma 3 malé děti a manžel odešel, když mu bylo 44 let. Velmi těžké životní období pro celou rodinu.
  • Držíme palečky a přejeme hodně štěstí k brzkému uzdravení.
    Nevzdávejte to a nepřestaňte bojovat. Máme Vás rádi.
    Držte se Vy i celá Vaše rodina.
  • Pane Bartosko,moc Vam preji,aby jste nad touto zakernou a vaznou nemoci vyhral a nejen Vy,ale vsichni,koho to potkalo.Ja sama jsem prisla o manzela pre tremi roky,zemrel na silvestra a bylo mu pouhych 39 let,mel nador na mozku a trvalo to patnact mesicu,nikomu bych to neprala.Proto vim,jak je to tezke nejen pro Vas,ale i pro Vasi rodinu,doufam,ze budete ten stasny,ktery to prezije a moc Vam to preji,budte trpelivy a nevzdavejte to,vzdy je nadeje.
  • Celé své slávě,může děkovat komunistům.Kdo mohl studovat?Jen dětí komunistů, svazáci atd.1989-fraška.Každý věděl,že je konec,že RUS pustil své satelity.Česko jako poslední stát z postkomunistických republik se přidalo na stranu západu-demokracie.Panu Bartoškovi I přesto přejí brzkého brzkého uzdravení a hodně dalších úspěchů s pozdravem Petr
  • Pane prezidente Bartoško,
    rád bych se vás zeptal, kolik vajglů jste již v životě vlastnoručně típnul a k jakému počtu to chcete dotáhnout?
    Závěrem mi dovolte malý milý slogan:
    Co je to za toho herce - zastřený má hlas?
    To je Barťák - kouřil, kouří, bude kouřit zas!
    *1*
  • za cizí prachy budu taky supr manager. *11*
  • AHoj všem v této diskuzi. J. Bartoška jak ho znám, je v běžném životě jiný než-li na obrazovce. Nedělejte si přehnané iluze, možná byste byli zklamaní. Jako herec je však výborný a jako manager taky, tak mu popřejeme vše dobré do dalších plánů. Miki
  • Pan Bartoška se u mě naprosto shodil. V neděli (9.10.2011) byl hostem na Primě v pořadu S italem v kuchyni. Jenom naprostý prase může hulit jednu cigaretu za druhou, zatímco se připravuje jídlo. *12* A pak se těma rukama v následujícím záběru hrabal přímo v jídle. Fuj hnus, nechápu, jak to mohla vůbec Prima pustit na obrazovku. *11*
  • Re: ........

    Jo to bylo dobré.
  • Re: Prodám

    nemáte kontakt na p.bartosku??
  • Re: Dotaz na p. Bartošku

    chtela bych pozdravit svou sestřenici kiki bej... tuten članek je fakt super (kiki chapes me?) *7*
  • Re: autogram

    mozna vim, zkus se obratit na [Polda.Pavel@seznam.cz], když má jeho auto... *7*
  • Dotaz na p. Bartošku

    Ahoj, nemáte někdo náhodou kontakt na pana Bartošku? Např. e-mail. Děkuji.
    PS: Pane Bartoško kdybyste toto náhodou četl, prosím vyhovte mi. Mám meryl streep hrozně ráda, je to úžasná herečka(přečtěte si můj komentář,autor iloveyoumeryl,je to na stránce meryl streep). Byla bych moc ráda, kdybyste ji pozval na MFF Karlovy vary 2011. Děkukuji Vám moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit