Přejít na výpis diskuzí

Jiří Bartoška

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zklamani

    Dobry den pane Bartoska,celou dobu jsem mela nejakou predstavu o tom jaky jste clovek (podle toho jak se chovate,jak jednate atd.) mylila jsem se. Jsem z toho zklamana,ale co zivot jde dal!!! I presto me velke zklamani Vam preji mnoho uspechu ve Vasem zivote. Katka Kristova Kolin
    • Re: zklamani

      Ahoj, nevím kdo p. Bartoška je , ale z rolí většinou kladných , které hrál si o něm většina lidí myslí, že je takový lidský se všemi neduhy a klady, já si myslím, že je to člověk nekonfliktní, chápavý, mající smysl pro diplomacii ale také trošku bojázlivý a nerozhodný. Mám ho však rád , i když ho osobně neznám, je pro mně člověk s božským ořesvědčivým hlasem, který dokáže tak procítěně vyjádřit hlasem , očima svůj názor, že je v tomhle neporazitelný, je to prostě ďábel. *5*
  • janiicka

    Nej chlap

    Nevím jak ostatní ale pro mě je prostě ten nejvíc sexy chlap *14* v jeho letech vypadat takto je fakt dobrý *14* má velký charizma a tak všechno prostě k nákousnutí *14*
    • Re: Nej chlap

      Ahoj, nevím kdo p. Bartoška je , ale z rolí většinou kladných , které hrál si o něm většina lidí myslí, že je takový lidský se všemi neduhy a klady, já si myslím, že je to člověk nekonfliktní, chápavý, mající smysl pro diplomacii ale také trošku bojázlivý a nerozhodný. Mám ho však rád , i když ho osobně neznám, je pro mně člověk s božským ořesvědčivým hlasem, který dokáže tak procítěně vyjádřit hlasem , očima svůj názor, že je v tomhle neporazitelný, je to prostě ďábel.
  • Soukromé pasti - http://archiv.nova.cz/

    líbil se mi moc v Soukromých pastech v díle Láska v moll, kde hraje Jana, spisovatele, kterého mozková příhoda upoutá na invalidní vozík - kdo díl neviděl, doporučují shlédnout online na http://archiv.nova.cz/
  • vidím to tak,,že se pan Bartoška hezky vyjímá v reklamě,to ano, tam je na pravém místě ..... kvalitní výkon skvělého herce.Chudáka,který si musí vydělávat reklamou,protože živí početnou rodinu.:-)a možná,že až si vzpomene,když v roce 1975 začal točit filmy a pak podepsal antichartu,měl tenkrát raději vytáhnout do boje proti panu Husákovi.....jéééje to bychom se dnes měli dobře,kdyby celá obec umělců místo braní peněz za špatné filmy a ještě horší seriály bojovali tak ,jako dnes špiní presidenta.Dnes má každý i špatný umělěc,který v totalitě žil plnou pusu demokracie...charakter nebyl tenkrát a dnes to je ještě tragičtější.
  • Bartoška

    skvělej herec. Charizmatickej člověk se sexy hlasem. *3*
  • Urážíte demokraticky zvoleného prezidenta...pokud máte výhrady, máte oponovat demokraticky vce volbách, nebo podpořit opozičního kandidáta.
    S tím vaším kamarádem - co mu ještě teče mlíko po bradě jste to fakt přepískli.
    Je mi z vás špatně...
  • P. Bartoško,jste sice o 9 měsíců starší než já, ale přesto si Vám dovoluji říci jako svému vrstevníkovi, že jste BLBEC..!!!! (kdybyste měl zájem, tak Vám to řeknu klidně do očí). Zřejmě Vám asi to "hulení" nenávratně poškodilo mozek, ale s tím už nic nenaděláte. Nedávno jsem náhodou sledoval silvestrovský pořad někdy před "sametovou"....jak Vy jste se tam krásně, a upřímně smál....to byly doby, co???? Že z Vás už tenkrát nevypadly podobné "výkaly" jako nyní ?? To nedovedu pochopit..Vy ano..?? Zkuste se probrat, jděte před zrcadlo a dejte si facku, i když pochybuji, že by Vám to pomohlo..Hezký den.
    • Hezky jste to vystihl. Od pana Bartošky jsem to nečekal - patří také mezi výkvět pražské kavárny spolu s Krausem *12*
  • Bartoška, Dyk a pražská kavárna, vyzývají k neklidu. Tvrdí, že patříme na ZÁPAD. To je zajímavé, já se podívám na svojí výplatní pásku a....vidím VÝCHOD. Vidím Balkán, levnou montovnu Evropy, zemi brigádníků a zbohatlíků, kteří (mimo jiné) řádí s pracovními agenturami. A už i Ukrajinci jsou pro ně drazí. A chtěli by sem natahat nešťastníky z Bulharska a Rumunska. Bartoško, jestlipak víš, že v Německu (a tedy na ZÁPADĚ) už tři roky, mají pracovní agentury utrum.
  • Pane Bartoška, jako herce jsem Vás měl rád, ale tímto současným postojem jste mě zklamal. Měli by jste se věnovat tomu co umíte / někteří / a neztrapňovat se v politice. Jste ubožáci.
  • Pane Bartoško,vždy jsem si vás jako herce vážil. Ovšem to,co provádíte ted,ta vaše výzva,to je opravdu ubohé. Pohrdám vámi,jako s člověkem. O tom druhém exotovi a ni nemluvím.
    • Pane Bartoško vždyď Havel si také vyznamenával svoje hospodské povaleče!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit